K King Sun вежбајте чипка на јога исечен резервоар за жени, одвојлив спортски градник, фитнес јога тренингот за вежбање кошула

K King Sun вежбајте чипка на јога исечен резервоар за жени, одвојлив спортски градник, фитнес јога тренингот за вежбање кошула

DEN 622.08

Новак

Достапно за нарачка

85% најлон, 15% спандекс. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Нашите исечени врвови за вежбање за жени се изработени од 85% најлон и 15% спандекс, вградена подлога за градите, супер пријатна, 4 пат, истегнување на пот, потклека од пот. Висока еластичност, удобна, дише. Fabric го додаде спандексот што му овозможува на градник да се протега со вас и да ја задржи својата форма со текот на времето. Kindубезно белешка : XS одговара за 32 A 32 B 32 C 34 A 34 B; S одговара за 32 D 32 DD 34 C 34 D 36 A 36 B; M Fit For 34 DD 36 C 36 D 36 DD 38 A 38 B 38 C; L одговара за 38 C 38 D 40 A 40 B 40 C; XL одговара за 40 C 40 D 42 A 42 B 42 C 44 B 44 C. Дизајнот на V-вратот додава повеќе стил на Sports Fit Sports Bra, Stylish Cross Open Back е дизајниран да ја покаже вашата линија на секси грб совршено, отворен дизајн на сечење и специјален стил на затрупаност на задниот дел-го истакнува вашиот персонализиран стил. Верувајте ни, кога ќе го ставите овој секси спортски градник, вие сте во фокусот!. Нашите камили за жени со вграден градник се одлични за јога, пилатес, слабеење, фитнес, трчање, спорт на отворено, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Јога градник комбинира мода, функција и перформанси. Овој стилски спортски градник е одличен за носење кошули за вежбање, како и не-тренингот, спарете го со панталони, шорцеви со високи половини, поштенски дуксери, спортски јакни и сл. За моден обичен изглед. Исто така е совршено како подарок за вашата сопруга или пријателите. Лесната компресија седи близу за да задржи сè на место и да го минимизира отскокнувањето, еластичниот опсег под, спречете се нагоре. Без разлика дали водите 10к или само водите некои работи, спортските градници за жени со големо влијание ќе им служат на потребите на вашиот животен стил. Совршено за тенис, трчање, јога, тренингот или што и да е друго што ќе фрлите на тоа. Табела со големина (во инч) xs - биста : 13 1/4 "- дно : 12 1/4" - Должина : 11 7/8 "s - биста : 13 3/4" -Ботом : 12 3/4 "- Должина : 12 1/4" m - биста : 14 3/4 "- дно : 13 3/4" - Должина : 12 5/8 "l - биста : 16 1/4 "- дно : 15 1/4" - Должина : 13 "xl - биста : 17 1/4" - дно : 16 1/4 " -Должина : 13 3/8 “.

Избор на клиент

Womenените печатени кошула со долги ракави на вратот, цврсти лабави пулвер, џемпери на обични блузи врвови Новак
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак
Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал Новак
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010 Новак
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010

Компатибилен со : 20072011 Chevrolet Aveo; 20092011 Chevrolet Aveo5; 20092010 Понтијак Г3; 2009 Pontiac G3 бран ; Вклучете : Резервоар за лад

DEN 1.33
Полнач за боксерски бран компатибилен со Astell & Kern Kann Max - Безжичен полнач на wallидови на Wallидот, безжичен полнач Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции..

DEN 0.33
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија...

DEN 1.00