ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

DEN 719.84

Новак

Достапно за нарачка

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см). Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус. Дизајниран со кревање моќ и максимални оптоварувања на ум. Лево и Десно дизајни за еднакво завиткување на секој зглоб. Предупредување! Оваа обвивка е дефинитивно не е за почетници!. ЗА СЕРИОЗНИОТ Кревач На Моќ, Екстремните Обвивки на Зглобот се најтешките и најцврстите обвивки во опсегот. Овие обвивки нудат МАКСИМАЛНА поддршка! Тие се направени од најновата технологија на ткаенина, врвна ткаена еластична ткаенина. Ние веруваме дека ова ги прави Најтешките Обвивки во Светот!Сите наши обвивки обезбедуваат ИСКЛУЧИТЕЛНО сигурно вклопување и го елиминираат преклопувањето, уривањето и стискањето. Овие СЕ МОЌНА и издржлива обвивка идеална за ракување со максимална тежина. 2 "широки велкро и 1/2" широки јамки на палецот ги прават многу лесни за ставање, Велкрото е исто така дополнителна сила за да ги задржите на место и да бидете сигурни дека ќе останат таму во текот на тренингот.Овие обвивки создаваат цврста актерска екипа и ги заклучуваат зглобовите на место. Тие се 35" во должина на обвивка со велкро ремен за прицврстување од 4". Вкупната должина е 39 " / 99 см бидејќи 1м е максималната дозволена должина во повеќето Федерации за Кревање Моќ. Лево и Десно дизајни за еднакво завиткување на секој зглоб. Овие се дизајнирани за Кревање Моќ, но исто така се омилени Кај Силните луѓе од највисоко ниво.Продаден како пар.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!Оваа обвивка е дефинитивно не е за почетници!Серберус ЕКСТРЕМНИТЕ Обвивки за Зглоб се Совршени За : Совети За Кревање Моќ / Силна Жена : Користете Обвивки За Зглоб за Притискање На Клупата, притискање На Рамото и секое притискање на движењето за да ја подобрите положбата на зглобот со спречување на хипер-продолжување.Сквотирањето со обвивки за зглоб им овозможува на обвивките да го апсорбираат товарот наместо лактите и зглобовите. Можете исто така да држите поблизок стисок што ви овозможува да го држите горниот дел од грбот поцврст и има помали шанси шипката да се движи.Мртвото кревање со обвивки за зглоб може да помогне да се држи зглобот во свиткана положба. Кога зглобот е свиткан, потешко е да ја отворите раката, со што ќе ви дадете малку помош со стисокот.

Избор на клиент

Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ

Гроздобер лоби картичка публицитет уште Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност...

DEN 2.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А Новак
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А

Тековна / фаза : 2.5 А вртежен момент На Држење : 110 N.cm Агол На Чекор( степени) : 1,8 степени Фаза : 2 Број на мод

DEN 2.00
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00