Едрагон CAT6 бел кабел за лепенка на Етернет, безгласен/обликуван чизми, 6 стапки - 10 пакувања

Едрагон CAT6 бел кабел за лепенка на Етернет, безгласен/обликуван чизми, 6 стапки - 10 пакувања

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Конекторите со позлатени контакти, обликувани чизми за олеснување на вирусот, а калапите без прицврстување се спротивставуваат на корозијата, обезбедуваат издржливост и обезбедуваат безбедна врска; Проводниците на голи бакар ги подобруваат перформансите на кабелот и се во согласност со спецификациите на UL 444 за кабли за комуникација. Кабелот со високи перформанси RJ45 Ethernet Patch Cable обезбедува универзална поврзаност за компонентите на мрежата LAN, како што се компјутери, компјутерски сервери, печатачи, рутери, кутии за прекинувачи, мрежни медиуми, NAS, VOIP телефони, POE уреди и многу повеќе.2 Потврден, ROHS во согласност. Минимална бучава и мешање, поради неговите 4-пар на незаштитени изопачени бакарни жици и цврста, но сепак флексибилна ПВЦ јакна. Флексибилен и издржлив кабел со висок опсег до 500 MHz гарантира брз трансфер на податоци за апликации на сервери, компјутерски облаци, видео надзор и видео стриминг со висока дефиниција. Печ -каблите се достапни во различни различни бои и во различни должини кои се движат од 1 стапало до 200 стапки. Код во боја, прилагодете и организирајте ја вашата домашна или канцелариска мрежа со нашите високо оценети мрежни кабли. Изграден за брзина на доказ за иднината и сигурна поврзаност : Овој кабел обезбедува исклучителни перформанси на менувачот и ниски загуби на сигналот.

Избор на клиент

Гуоларизи Месечината Приврзок Декорација Календар Грамофон Дома Календар Декорација &засилувач; Виси Новак
Гуоларизи Месечината Приврзок Декорација Календар Грамофон Дома Календар Декорација &засилувач; Виси

Материјал : Фото Крпа Прецизно Ја Прикажува Фазата На Месечината На Секој Ден И Соѕвездието Дека Месечи�

DEN 213.76
Дакин Синклин 16л Хидратација Ранец, Полноќ Сино Новак
Дакин Синклин 16л Хидратација Ранец, Полноќ Сино

3Л / 100оз Дакин х Хидрапак 3Д лумбален резервоар со брзо исклучување Висок проток бластер залак вентил w /

DEN 1.33
Дел Инспирон 3511 Насловна &засилувач; Бизнис Лаптоп, WiFi, Bluetooth, Веб Камера, Победа 11 Про) Новак
Дел Инспирон 3511 Насловна &засилувач; Бизнис Лаптоп, WiFi, Bluetooth, Веб Камера, Победа 11 Про)

15.6 " Целосна HD (1920x1080) 60hz IPS Дисплеј; 802.11 ac Wifi, Bluetooth 5.0, 720p HD Веб Камера, €Моќни Перформанси Со Intel Core i5 1035g1 Quad

DEN 13042.88
Куба Национален симбол Обележје Шема Рачно Компактно Огледало Тркалезно Преносно Џебно Стакло Новак
Куба Национален симбол Обележје Шема Рачно Компактно Огледало Тркалезно Преносно Џебно Стакло

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Карактеристика : Тркале�

DEN 415.84
MIHENCE [3PCS ] Компатибилен Со Заштитник На Екранот Amazfit Band 7, 3d Покриеност На Цел Екран Заоблен Раб Pama Заштитен Филм Новак
Хилфлауер 20 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Масовно Тешка 3в Литиумска Батерија Новак
Хилфлауер 20 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Масовно Тешка 3в Литиумска Батерија

ЦР1 / 3Н ДЛ1 / 3Н 1 / 3Н 2Л76 2ЛР76 ЦР11108, ДЛ1 / 3Н, 2Л76, ЦР1, 2167, ЦР111, ЦР1 / 3 DL1 / 3 N, 867, 2 L76 BP, CR13 N, DL13 N, NL1 / 3 N, LR1 / 3 N 3v Литиум Т

DEN 784.00
Дрвени Бебе Девојче Млечни Заби Зачувај Кутија Сувенир Кутија Организаторот Држач Складирање За Деца Бебе Новак
Термички пренос лента 8.66 х 1476' / 220мм х 450м смола Новак
Термички пренос лента 8.66 х 1476' / 220мм х 450м смола

Произведува отпечаток отпечаток Отпечатокот ќе се спротивстави на екстремни температури 8,66 инчи х 1476 с

DEN 2018.08
Гибсон Дома Рокавеј Стакларија Сет 16оз Тамблер и 13.5 мл ДОФ, Вител Новак
Гибсон Дома Рокавеј Стакларија Сет 16оз Тамблер и 13.5 мл ДОФ, Вител

Што ИМА ВО КУТИЈАТА : 16 чаши (осум ладилници од 16 МЛ и осум ОЧИЛА ОД 13,5 МЛ ДОФ) УПАТСТВА ЗА НЕГА : Сите чаши �

DEN 0.33
Extech Bt100 Батерија Капацитет Тестер Новак
Extech Bt100 Батерија Капацитет Тестер

Ја проверува состојбата на батеријата за неколку секунди додека батеријата е во функција Онлајн тестир

DEN 1.00