БКДФД Ноктите Ноктите Ноктите Машини Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Алатки Професионална Дебела Вродена Корекција Алатка

БКДФД Ноктите Ноктите Ноктите Машини Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Алатки Професионална Дебела Вродена Корекција Алатка

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Оваа машинка за нокти е дизајнирана со закривено сечило под агол од 25° за да одговара на обликот на нашите нокти или нокти на нозете. 35мм екстра широк отвор за справување со секоја дебелина на ноктите. Изворите се надградени на двојни пружини за издржливост. продолжете го неговиот работен век. Овој комплет за нокти за нокти е погоден за дебели нокти на нозете, можете да ја користите оваа машинка за нокти за прецизно сечење дебели, вродени нокти. Сите метални делови на нашите секачи за нокти се изработени од челик, што ги прави совршени за сечење на секаков вид нокти на нозете. Оваа машинка за нокти е дизајнирана со закривено сечило под агол од 25° за да одговара на обликот на нашите нокти или нокти на нозете. 35мм екстра широк отвор за справување со секоја дебелина на ноктите. Изворите се надградени на двојни пружини за издржливост. продолжете го неговиот работен век. Овој комплет за нокти за нокти е погоден за дебели нокти на нозете, можете да ја користите оваа машинка за нокти за прецизно сечење дебели, вродени нокти. Сите метални делови на нашите секачи за нокти се изработени од челик, што ги прави совршени за сечење на секаков вид нокти на нозете. Оваа машинка за нокти е дизајнирана со закривено сечило под агол од 25° за да одговара на обликот на нашите нокти или нокти на нозете.35мм екстра широк отвор за справување со секоја дебелина на ноктите.Изворите се надградени на двојни пружини за издржливост. продолжете го неговиот работен век.Овој комплет за нокти за нокти е погоден за дебели нокти на нозете, можете да ја користите оваа машинка за нокти за прецизно сечење дебели, вродени нокти.Сите метални делови на нашите секачи за нокти се изработени од челик, што ги прави совршени за сечење на секаков вид нокти на нозете.Спецификација : Апликација : Тип На Прст : Вклучен Е Клипер И Тримерпакет : 1* клипер за нокти ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Ултра Широки Ножици За Отворање На Вилицата Поставете Машини За Сечење Нокти За Дебели Нокти За Вроден Маникир,Педикир,Мажи И Жени Големи.

Application: Toe
Item Type: Clipper & Trimmer
Package Included:
1* nail clippers:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Ultra Wide Jaw Opening Nail Clippers Set Toenail Clippers for Thick Nails Cutter For Ingrown Manicure,Pedicure,Men & Women Big :

Избор на клиент

Цевка За гориво Црево Линија Две Дупки Grommet За HONDA GX31 GX35 GX35NT GX22 GX25NT GX25NT GX25T GX25T GX 31 35 35NT 22 25NT Новак
Цевка За гориво Црево Линија Две Дупки Grommet За HONDA GX31 GX35 GX35NT GX22 GX25NT GX25NT GX25T GX25T GX 31 35 35NT 22 25NT

Цевка За гориво Црево Линија Grommet за HONDA GX31 GX35 GX35 NT GX22 GX25 NT GX25 NT GX25 T GX25 T GX 31 35 NT 22 25 NT 25nt 25t Гасен Мотор Пакето�

DEN 88.64
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
5 х 3 1/4 х 9 3/4 Крафт Хардвер Кеси Новак
5 х 3 1/4 х 9 3/4 Крафт Хардвер Кеси

Силните, Тешки Крафт Хардверски Кеси се совршени за пакување тешки предмети Тешката торба се спротивст�

DEN 0.33
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО Новак
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО

ГРОЗДОБЕР, РАЧНО НАСЛИКАН ПОРЦЕЛАН, ЗГРАДА НА БОЖИЌНОТО СЕЛО ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ПРОДА�

DEN 2.33
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Ичиба св-55320 Верзија Ii Растојание На Тркалата Новак
Ичиба св-55320 Верзија Ii Растојание На Тркалата

Шема на завртки : 5х120, 7 Центар создаден : 70.5 Тип на нишка : 12Х1, 5 Ширина на растојание( мм) : 5мм...

DEN 1.67
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Paperо Парк Хартија Компанија Ѕвезда Студент матрица, црвена, сина, црна, зелена, жолта, портокалова Новак
Paperо Парк Хартија Компанија Ѕвезда Студент матрица, црвена, сина, црна, зелена, жолта, портокалова

Направете го секој проект неверојатен користејќи магла за прскање, акрилна боја, влошки за мастило, мар�

DEN 0.33