8 ролни Еластично лепило лента за завој, медицински завој, атлетска лента, спортска лента Флексибилна лента за ленти за истегнување ленти за ленти за глуждот, колен?

8 ролни Еластично лепило лента за завој, медицински завој, атлетска лента, спортска лента Флексибилна лента за ленти за истегнување

DEN 1585.60

Новак

Достапно за нарачка

Она што ќе го добиете : getе добиете 8 ролни еластична лента, секоја ролна е ширина 4 инчи и долга 5 јарди, може да се примени доволно количина според вашите вистински потреби, доволно долго може да ги задоволи вашите повеќекратни потреби. Материјал : Изработено од висок пресврт, еластична ткаенина со лепило базирана на гума, порозна поддршка ја минимизира иритација на кожата, порозна, лепила, еластична, беж обоена лента што му овозможува на кожата да дише; Се протега околу нерамни површини, лесни за употреба и замена, можете да ги носите наоколу. Висока еластична и флексибилна : изработена од мека крпа, порозна конструкција, црвена линија центрирана на грб и ниска напнатост, може да ја прошири должината и ширината до одреден степен, може да се примени на места каде што се потребни еластични преливи за притисок, лепилата еластична има еластична еластична сопствена лепење и може да биде добро фиксирана на телото. Удобно и дишење : Идеално е за места каде е потребно еластично облекување под притисок по мастектомија; Порозна, еластична лента што му овозможува на кожата да дише, идеална за употреба кога преврзувањата на притисок бараат еластичност. Широки апликации : Завојувањето на стап за рани не само што може да се примени за ремени за поддршка, фрактури, повреди на мускулите, колена, лакти и раменици, има добра пропустливост на воздухот и нема да ги улцерира раните, тие исто така се убави обвивки за завој за домашни миленици; Оваа лента за завој е идеална за заштита на раните и повредите на вашето куче. Она што ќе го добиете : getе добиете 8 ролни еластична лента, секоја ролна е ширина 4 инчи и долга 5 јарди, може да се примени доволно количина според вашите вистински потреби, доволно долго може да ги задоволи вашите повеќекратни потреби. Материјал : Изработено од висок пресврт, еластична ткаенина со лепило базирана на гума, порозна поддршка ја минимизира иритација на кожата, порозна, лепила, еластична, беж обоена лента што му овозможува на кожата да дише; Се протега околу нерамни површини, лесни за употреба и замена, можете да ги носите наоколу. Висока еластична и флексибилна : изработена од мека крпа, порозна конструкција, црвена линија центрирана на грб и ниска напнатост, може да ја прошири должината и ширината до одреден степен, може да се примени на места каде што се потребни еластични преливи за притисок, лепилата еластична има еластична еластична сопствена лепење и може да биде добро фиксирана на телото. Удобно и дишење : Идеално е за места каде е потребно еластично облекување под притисок по мастектомија; Порозна, еластична лента што му овозможува на кожата да дише, идеална за употреба кога преврзувањата на притисок бараат еластичност. Широки апликации : Завојувањето на стап за рани не само што може да се примени за ремени за поддршка, фрактури, повреди на мускулите, колена, лакти и раменици, има добра пропустливост на воздухот и нема да ги улцерира раните, тие исто така се убави обвивки за завој за домашни миленици; Оваа лента за завој е идеална за заштита на раните и повредите на вашето куче.

Избор на клиент

2GT 2GT Timing Murley 28 заби, роди 5/6/6/6.35/8mm, за ширина на ременот GT2 6mm/10mm/15mm, мала реакција 28t сребро Новак
2GT 2GT Timing Murley 28 заби, роди 5/6/6/6.35/8mm, за ширина на ременот GT2 6mm/10mm/15mm, мала реакција 28t сребро

Тип : 282 GT6 / 9 / 10 / 15 БФ Боре : 4 / 5 / 6 / 6 / 6.35 / 8мм Погодно за широк појас : 6 / 9 / 10 / 15мм Инсталирајте : Лесно се скл�

DEN 1.33
UXCELL 60PCS 0,15 OHM отпорник, 2W 5% отпорници на филмот за толеранција на метал оксид, аксијално олово, доказ за пламен за Новак
Хобарт 00-942100-00001 Исцедете 60 пумпа за Херц Новак
Хобарт 00-942100-00001 Исцедете 60 пумпа за Херц

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензии на пакетот на артикалот : 11,3 см L x11.9 cm W x16.3 cm H...

DEN 7092.16
ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ ПЛАТИ 3 МИЛ ПОЛИ, 6 x 40, 500/CASE Новак
ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ ПЛАТИ 3 МИЛ ПОЛИ, 6 x 40, 500/CASE

Цврсти поли торби се совршени за заштита на производи со средна до тежина од нечистотија, прашина и влаг

DEN 3.33
Рамки за рамка Kotobukiya: Грејфен оклопни делови пластичен модел комплет, разнобојно Новак
Рамки за рамка Kotobukiya: Грејфен оклопни делови пластичен модел комплет, разнобојно

Јапонски увоз на Котобукија Надворешни делови за оклоп за моделот на рацете на водните рамки EXF10 / 32 Greifen

DEN 3.33
Регулиран влез на конвертор на моќност од 12V до 19V 1A-6A 6-20V излезен постојан напон 19V автоматски засилување Новак
Ksport BKAU300-841SO Procomp Голем Комплет За Сопирачки Audi Q5 Quattro 2009-2017 Новак
Ksport BKAU300-841SO Procomp Голем Комплет За Сопирачки Audi Q5 Quattro 2009-2017

Многу време и напор оди во истражување и развој И Кспорт има целосен тим инженери кои постојано ги подоб

DEN 3.00