Амазфит Бип У Фитнес Паметен Часовник + PowerBuds Pro Вистински Безжичен Пакет Слушалки, Монитор За Отчукувањата на Срцето, Слушалки со Активно Откажување На Бучавата, Ча

Амазфит Бип У Фитнес Паметен Часовник + PowerBuds Pro Вистински Безжичен Пакет Слушалки, Монитор За Отчукувањата на Срцето,

DEN 559.84

Новак

Достапно за нарачка

Маестрален Квалитет На Звукот ексклузивниот прилагоден независен акустичен модул, новата lcp дијафрагма со течни кристали и дизајнот на куполата На Power Buds На Amazfit Powerbuds Pro bluetooth слушалките обезбедуваат подлабок бас, помирен среден опсег и појасен високи тонови за супериорен квалитет на звукот. Амазфит Power Buds Про спортски слушалки играат предупредување ако се открие ненормално висок пулс, а исто така може да се поврзе со други популарни спортски апликации за да ги синхронизирате податоците за отчукувањата на срцето. ДОЛГ 9-ДНЕВЕН ВЕК НА БАТЕРИЈАТА : овој паметен часовник длабоко ја оптимизира потрошувачката на енергија на компонентите за да донесе долготрајна издржливост од 7 дена додека одржува тенок часовник, што ви овозможува да избегнете чести полнења. Едноставно долго-притиснете го страничното копче и светот се смирува во еден момент. ПОВЕЌЕ ЗДРАВСТВЕНИ МЕТРИКИ : Амазфит бип У фитнес паметен часовник прецизното оптичко следење ви овозможува прецизно следење на отчукувањата на срцето, нивото на кислород во крвта, нивото на стрес, дишењето, квалитетот на спиењето и моделите на спиење. Можете да ги прилагодите поставките за еквилајзер за музика за да одговараат на 10 музички стилови, па дури и да ги прилагодите за да уживаат во песните во потполност.43 "ГОЛЕМ HD ДИСПЛЕЈ : Amazfit Bip U има приспособен 1.43" hd стилски квадратен екран кој нуди поголема површина на екранот од лицето со тркалезен часовник со иста ширина, така што може да носи повеќе информации.

Избор на клиент

Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот Новак
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см) Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус...

DEN 719.84
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72