Селфи Прстен Светло СО СТАТИВ СТОЈАТ ПРЕДВОДЕНА КРУГ 10 Инчен | YouTube Tiktok Блогирање Телефон Видео Камера Снимање Опрема За Снимање

Селфи Прстен Светло СО СТАТИВ СТОЈАТ ПРЕДВОДЕНА КРУГ 10 Инчен | YouTube Tiktok Блогирање Телефон Видео Камера Снимање Опрема

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

10 ИНЧЕН ПРСТЕН СВЕТЛО : нашата рингла има три различни режими за осветленост. Светлата одат од бела, неутрална и топла светлина! Фотографирајте од 8 до 10!. ПОСВЕТЛИ ВИДЕА и СЛИКИ : Користете го ова ринглајт за да ги подобрите вашите видеа и фотографии за селфи, пренос во живо, снимање видео, Тикток, Јутјуб, блогирање и многу повеќе!. Статив : со практичноста на нашиот статив, ринглајт лесно може да се постави на вашиот шалтер, биро или под. Ова ќе помогне при апликација за шминка, фотографирање без држење на телефонот и видео во живо. ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ : вртливата глава од 360 степени овозможува брзо движење на ринглата. Прилагодете соодветно, за да добиете совршен агол. КАРАКТЕРИСТИКИ : 10 ИНЧЕН LED Светлосен USB Напојуван 3 Режими На Осветлување Вклучува : Прстенесто Светло, Адаптер За Глава На Топка, Метална Цевка, Држач за Телефон, Адаптер за Завртки, Стегач за Држач за Телефон и Држач за Светло. Нашиот многу професионален држач за ринглајт од 10 инчи и статив е задолжителен! Земете убави подобрени видео и слики. Подобрете ја содржината на instagram, Tik Tok, You Tube, Пренос Во Живо и многу повеќе. Погодно и непречено ги земате вашите снимки од неколку различни агли. USB Powered Let да направиме неколку убави фотографии! Вклучува 1 * Светло За Прстен, 1 * Адаптер За Топчести Глави, 1 * Метална Цевка, 2 * Држач за Телефон , 1 * Адаптер за Завртки, 1 * Стегач за Држач за Телефон и 1 * Држач за Светло.

Избор на клиент

Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15 Новак Попуст
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15

Продадени Како : 1 Пакет од 5 Секој Големина : 15 " Л Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор...

DEN 110.40
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8" Отпоре

DEN 3.33
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички 1

DEN 1711.84
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ

Гроздобер лоби картичка публицитет уште Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност Многу достапни �

DEN 2.00
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00