HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB RAM МЕМОРИЈА-256 GB SSD - Windows 10 Pro - Во-Авион Прекинувач

HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

DEN 3199.84

Новак

Достапно за нарачка

Производител На Процесор : Интел. Тип на процесор : Јадро i7. Процесор Генерација : 10-Ти Генерал Процесор Модел : i7-10610 U. Процесор Јадро : Четири-јадро (4 Јадро). Производител На Процесор : Интел. Тип на процесор : Јадро i7. Процесор Генерација : 10-Ти Генерал Процесор Модел : i7-10610 U. Процесор Јадро : Четири-јадро (4 Јадро). Збук перформанси, повеќе мобилни од било кога најлесниот 15 " Збук обезбедува вистинска мобилност за луѓето кои го туркаат типичниот деловен КОМПЈУТЕР покрај неговата точка на кршење. Во канцеларија или на терен, со перформанси на про-ниво и нумеричка тастатура со целосна големина, имате се за да ја прегледате работата и да управувате со проекти од каде било. Производител : HP Inc. Производителот Дел Број : 1 Y5 Y0 UT#АБА. Име на брендот : HP. Производ Линија : Збук Светулка. Серија На Производи : 15 Г7. Име На Производот : Збук Светулка 15 Г7 Мобилна Работна Станица. Тип На Производ : Мобилна Работна Станица. [Процесор] Производител На Процесори : Интел. Тип на процесор : Јадро i7. Процесор Генерација : 10-Ти Генерал Процесор Модел : i7-10610 U. Процесор Јадро : Четири-јадро (4 Јадро). Брзина На Процесорот : 1.80 GHz. Максимална Турбо Брзина : 4.90 GHz. v Pro Технологија : Да. [Меморија] Стандардна Меморија : 8 МК. Мемориска Технологија : DDR4 SDRAM. Интел Оптан Меморија Подготвени : Да. [Складирање] Тип На Возење : SSD. Вкупно Солидна Состојба Погон Капацитет : 256 МК. ССД Форма Фактор : М.2. [Екран И Графика] Големина На Екранот : 15.6". Тип На Екран на Екранот : ЛЦД. Технологија на Екран на екранот : Технологија За Префрлување во рамнина (ИПС). Режим на екран : Целосна HD. Резолуција на екранот : 1920 х 1080. [Мрежа и Комуникација] ВВАН Поддржа : Да. [Вградени Уреди] Предна Камера/Веб Камера : Да. Инфрацрвена Камера : Да. [Интерфејси/Пристаништа] ХДМИ : Да. Вкупен Број НА USB Порти : 4. БРОЈ НА USB 3.1 Генерал 1 Пристаништа : 2. УСБ Тип-Ц : Да. USB Тип-C Детал : 2 USB Тип-Cé (thunderbolt € 3). [Софтвер] Оперативен Систем Платформа : Виндоус. Оперативен Систем : Виндоус 10 Про (Англиски). Архитектура На Оперативниот Систем : 64-битна. [Влезни Уреди] Задно Осветлување На Тастатурата : Да. Локализација На Тастатурата : Англиски. [Информации за батеријата] Број На Ќелии : 3-ќелија. Максимално Време На Траење На Батеријата : 14 Часа. [Физички Карактеристики] Висина : 0,76". Ширина : 14.2". Длабочина : 9.2". Тежина( Приближно) : 3,86 фунти. [Разно] Содржина На Пакетот : Збук.

Избор на клиент

16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80