Fublousrr5u Куче Џвакање Играчка Гума За Џвакање Масажа Заби Чистење Кученце Заби Моларен Стап Куче Снабдува Светло Небо Сино

Fublousrr5u Куче Џвакање Играчка Гума За Џвакање Масажа Заби Чистење Кученце Заби Моларен Стап Куче Снабдува Светло Небо Сино

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Изработена од висококвалитетен тпр материјал, играчката за кучиња е добра еластичност, отпорна на абење и отпорна на залак, лесна за чистење и повеќекратна употреба. Должината на производот е околу 15,5 см, ширината е околу 3,8 см, а висината е околу 2,5 см.компатибилен со мачки и кучиња, со што вие и вашите миленици ќе бидете позабавни во интеракцијата.Постојат карактеристики на обликот на гранките на дрвјата, прекрасниот изглед, живописната боја и дизајнот на испакнатините, така што играчката за кучиња може да ја стимулира желбата на кучето да игра и може да ги исчисти и меле забите на кучето, спречувајќи стоматолошки заболувања како што е калкулус. Погоден за мачки и кучиња, со што вие и вашите миленици ќе бидете позабавни во интеракцијата. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.15,5 см х 3,8 см х 2,5 см/6,1 "х 1,5" х 0,98 " (Прибл.) забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. постојат моларни испакнатини слични на трн околу играчките за миленичиња, кои можат ефикасно да ги исчистат забите на миленичето и да спречат стоматолошки заболувања како што е забниот камен.

Избор на клиент

2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 63.20
Глобал-Стоматолошки Мини Ултразвучен Комплет За Чистење Контактни Леќи Дневна Нега Брзо Чистење Нов СЕ-3200 Новак