[20 Пакет] BESTTEN 15 Засилувач Декоратор Електричен Ѕид Штекер Сад, Не-Подесување-Отпорни, 15A/125V/1875W, За Станбени И Комерцијална Употреба, UL Наведени, Бела

[20 Пакет] BESTTEN 15 Засилувач Декоратор Електричен Ѕид Штекер Сад, Не-Подесување-Отпорни, 15A/125V/1875W, За Станбени И Комерцијална

DEN 511.84

Новак

Достапно за нарачка

20 пакет декоратор ѕид сад обезбедува погодност за нова градба или реновирање на домот, совршен избор за изведувачи, градители и електричари. Странични и задни жици, лесни за инсталирање. Поликарбонатната термопластична конструкција обезбедува долг животен век со издржлив и отпорен на удари. Bestten USWP4 серија бели завртки ѕидни плочи се продаваат одделно. Без проблеми гаранција, УЛ наведени. 20 пакет декоратор ѕид сад обезбедува погодност за нова градба или реновирање на домот, совршен избор за изведувачи, градители и електричари. Странични и задни жици, лесни за инсталирање. Поликарбонатната термопластична конструкција обезбедува долг животен век со издржлив и отпорен на удари. Bestten USWP4 серија бели завртки ѕидни плочи се продаваат одделно. Без проблеми гаранција, УЛ наведени. Карактеристични ѕидни плочи за мазен, врвен изглед и нудат издржлива конструкција, изработена од високо отпорно на удари поликарбонатно термопластично тело за долг работен век. Продажните места во модерен стил се совршена надградба за домови, станови, станови и за комерцијална употреба во корпоративни згради, хотели и ресторани.

Избор на клиент

Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60