LXYDD Тоалет Ролна Носителот Тоалет Ткиво Решетката Тоалет Ткиво Кутија Слободен Удирање Креативни Фиока Послужавник Водоотпорен Тоалет Послужавник Тоалет Ролна С?

LXYDD Тоалет Ролна Носителот Тоалет Ткиво Решетката Тоалет Ткиво Кутија Слободен Удирање Креативни Фиока Послужавник Водоотпорен

DEN 1137.60

Новак

Достапно за нарачка

● Едноставен водоотпорен држач за тоалетна хартија, погоден за различни домашни средини, изгледа добро каде и да е инсталиран, едноставен живот, убав поради вас. ● Удобно и брзо е да се вчита хартија во држачот за тоалетна хартија, практична фиока и мали дневни предмети може да се чуваат по желба. ● Држач за тоалетна хартија погоден за хартиени крпи, ролна хартија и цврста хартија. Може да се чуваат хартиени крпи, ролна хартија и шуплива хартија. Овој држач за тоалетна хартија е силен во носивост, стабилен на ѕидот и безбеден за складирање. И со слот за мобилен телефон, релаксирачки моменти, уживајте во прекрасниот опкружувачки волумен. ● Овој држач за тоалетна хартија е отпорен на влага и водоотпорен, цврсто навој и има добри перформанси на запечатување. Никогаш не грижете се дали ќе ја навлажнете хартијата. опис на производот име на производ : водоотпорен држач за тоалетна хартија материјал на производот : апс материјал апликација на производот : секојдневна употреба дома карактеристики на производот : може да се користи во бања или кујна, едноставен и атмосферски држач за тоалетна хартија, водоотпорен и отпорен на влага, добар носивост, проѕирен прозорец, горна маса за складирање, иновативен мобилен телефон, разновидна хартија може да биде универзална, е држач за тоалетна хартија што го сакате.Држач за тоалетна хартија за парцели*1 одлична услуга за клиентите ако имате какви било прашања во врска со нашите производи за време на процесот на купување, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако треба итно да го користите производот, ве молиме информирајте не навреме и ние ќе организираме експресна испорака за вас. Ако имате какви било прашања во врска со производите по купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте не на време. Ве молиме внимателно прочитајте ги информациите за прикажување на производот кога поставувате нарачка.Доколку вашите производи се купени од други продавници, ние не сме одговорни за какви било проблеми со производите. Во овој случај, жал ни е што не можеме да ви помогнеме да решите разни проблеми што се среќаваат.

Избор на клиент

Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил...

DEN 1.33
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84