Целосен Бакар Во Европски Стил Приврзок За Бања Антички Врежан Ролна Хартиена Крпа Држач За Бања Држач За Тоалетна Хартија

Целосен Бакар Во Европски Стил Приврзок За Бања Антички Врежан Ролна Хартиена Крпа Држач За Бања Држач За Тоалетна Хартија

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА монтиран На Ѕид, вклучете додатоци за монтирање, лесен за инсталирање, дизајнот на скриената завртка може да ја скрие ознаката за инсталација. Супериорен КВАЛИТЕТ диспензерот за тоалетна хартија е изграден од цврст месинг за да обезбеди издржливост и одржливост. Овој држач за тоалетна хартија, исто така, може да ја зголеми ' рѓата и корозијата, без гребење. Ретро и елегантен стил ја прави вашата соба да изгледа поелегантно и поедноставно. СТИЛ НА ДЕКОРАЦИЈА : предметот е многу погоден за класично украсена просторија. елаборираните обрасци го покажуваат вашиот добар вкус. УСЛУГА : секоја инсталација или употреба на сомнеж, слободно контактирајте не и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга. За повеќе информации, само испратете ни е-пошта. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА монтиран На Ѕид, вклучете додатоци за монтирање, лесен за инсталирање, дизајнот на скриената завртка може да ја скрие ознаката за инсталација. Супериорен КВАЛИТЕТ диспензерот за тоалетна хартија е изграден од цврст месинг за да обезбеди издржливост и одржливост. Овој држач за тоалетна хартија, исто така, може да ја зголеми ' рѓата и корозијата, без гребење. Ретро и елегантен стил ја прави вашата соба да изгледа поелегантно и поедноставно. СТИЛ НА ДЕКОРАЦИЈА : предметот е многу погоден за класично украсена просторија. елаборираните обрасци го покажуваат вашиот добар вкус. УСЛУГА : секоја инсталација или употреба на сомнеж, слободно контактирајте не и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга. За повеќе информации, само испратете ни е-пошта. Материјал : Бакар Тип : Држачи За Хартија Број На Модел : Боја : антички Површински третман : : Полиран.

Избор на клиент

Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил...

DEN 1.33
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика...

DEN 625.12
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00