Идиличен Декор Кутија За Ткиво Со Хартиена Крпа За Домаќинство Луксузна Кутија За Ткиво Во Европски Стил Мода За Покривање На Кутија За Ткиво За Домашна Канцелариј

Идиличен Декор Кутија За Ткиво Со Хартиена Крпа За Домаќинство Луксузна Кутија За Ткиво Во Европски Стил Мода За Покривање На

DEN 675.20

Новак

Достапно за нарачка

Се чувствува солиден и сигурно ќе трае цел живот – една од најдобрите рустикални украси за дома!. Исклучителната и практична кутија за ткиво може да се стави на домашната маса или во автомобилот,што е погодно и едноставно за складирање на ткивата. Материјалот е еколошки и убав,елегантен и елегантен. Стилски и практичен начин за чување на хартиените крпи и блиску до вашите раце,така што вашата маса е уредна и уредна. Диспензерот за хартиени крпи е погоден за секоја просторија,а нашиот држач за хартиени крпи изгледа одлично во вашата дневна соба,кујна,трпезарија, бања или дури и формална канцеларија или извршна работна маса. Додадете допир на благодатта на стариот свет и изгубената вратена добрина со овој капак на кутијата за ткиво .Параметри на производот : Кутија За Складирање Ткиво Кутија За Кутијаво Случај Држач За Кутијакарактеристика За Хартија : Интимен и отстранлив дизајн, лесен за менување хартиени крпи.Стилски дизајн со голем отвор, лесен за земање хартиени крпи, без стружење хартија.Чувствувајќи се мазно и удобно,збогувајте се со маката за чување хартиени крпи.Лесен за носење,лесен за чување и мазен во детали.Ова е одлична покривка на ткивото.Додадено на вашата работна маса и прави да изгледа многу попогодно и поубаво : може да се стави директно во канцеларија, работна соба, кујна, трпезарија, спална соба или бања, давајќи и на вашата соба поретро изглед.

Избор на клиент

Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8"...

DEN 3.33
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84