Фзздп Шпански Дизајнер Стакло ЛЕД Ѕид Светилка Едноставно Осветлување Патека Позадина Спална Соба Кревет Декоративни Скали

Фзздп Шпански Дизајнер Стакло ЛЕД Ѕид Светилка Едноставно Осветлување Патека Позадина Спална Соба Кревет Декоративни Скали

DEN 2384.00

Новак

Достапно за нарачка

Квалитет Уметност Ѕид Светлина. Чангхонг стакло текстура исклучителна светлина ефект маглива убавина. Задебелена алуминиумска основа + плексиглас. Прецизен процес на сечење и мелење, цврсто и цврсто спојување на задникот. Заљуби се на прв поглед, романтично и уметничко~. Материјал : Алуминиум + Стаклена Боја : Злато/Црн Напон : 110-240 VSpace : 3-5w извор на Светлина : Вградена LEDSize : дијаметар на абажур 13,5 см, основа на светилка 10 см.Погоден : Дневна соба/Трпезарија/Спална соба..Квалитетна Уметничка Ѕидна Светлина чангхонг стаклена текстура исклучителен светлосен ефект маглива убавина задебелена алуминиумска основа + процес на прецизно сечење и мелење на плексиглас, цврсто и цврсто спојување на задникот на прв поглед, романтично и уметничко~Избрани материјали, извонреден квалитетвграден извор на светлина, светлосниот ефект е извонреден и мек минималистички дизајн со висока вредност, плус поени За квалитетен животен пакет Вклучува : 1 х ѕид молња : Ве Молиме Погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Избор на клиент

Брзо Капаче Јасен Јавор Поликарбонат Колбе Корнер -500 Масовно Пакување Новак
Брзо Капаче Јасен Јавор Поликарбонат Колбе Корнер -500 Масовно Пакување

Ги прави фиоките за монтирање брзи и лесни Прави прилагодувања на монтирани фиоки лесно Тежина на пакет

DEN 2.67
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот Новак
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см) Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус...

DEN 719.84
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
5 х 3 1/4 х 9 3/4 Крафт Хардвер Кеси Новак
5 х 3 1/4 х 9 3/4 Крафт Хардвер Кеси

Силните, Тешки Крафт Хардверски Кеси се совршени за пакување тешки предмети Тешката торба се спротивст�

DEN 0.33