Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

DEN 212.64

Новак

Достапно за нарачка

100% памук. АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4-Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени со акварел цветни дизајн кој ќе ја осветли вашата кујна додека готвење, печење, или чистење. КОМПЛЕТ ОД ЧЕТИРИ : овој комплет за основни работи во кујната вклучува четири (4) кујнски крпи со димензии 6" W x 28 " L. Две (2) крпи имаат Килибарен Цветен принт, додека другите две (2) крпи се цврсти бои со координативен детал од лентата. КУЈНСКИ КРПИ СО ДВОЈНА НАМЕНА : овој комплет кујнски крпи нуди многу намени со својата двострана конструкција. Користете го предниот дел со текстура на дијамант за прикажување, чистење и готвење и абсорбента крпа назад за сушење садови или впивање истури. КООРДИНИРАЊЕ НА КУЈНСКИТЕ ЕСЕНЦИЈАЛИ : Прикажете ја Вашата Килибарна Цветна Кујнска Крпа Со 4 Пакувања Со координирање на кујнските најважни работи од Цветната колекција На Килибар Марта Стјуарт која вклучува соодветни белезници за рерна и држачи за тенџере, постелнина и кујнски душеци за координиран изглед. Продадени одделно. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : машинско перење ладно на нежен циклус со слични бои. Користете белило без хлор само по потреба. Поставете рамно за целосно сушење пред употреба. Не пеглајте. Додадете стил и функција во вашиот кујнски декор со Марта Стјуарт Килибарна Цветна Кујнска Крпа 4-Пакет. Овој комплет вклучува четири 100% памучни кујнски крпи секоја со димензии 16 инчи широка за 28 инчи долга. Пакетот 4 вклучува две крпи во цветниот принт со акварел и две комплементарни цврсти крпи. Овој комплет со двојна намена вклучува карактеристики дијамантска текстура предна и абсорбента тери подлога за бесконечна употреба додека готвите, печете, чистите или сушите. Прикажи ги овие весели кујнски крпи за убава кујна декор ажурирање! Машина за перење за лесно чистење.

Избор на клиент

Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО Новак
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО

ГРОЗДОБЕР, РАЧНО НАСЛИКАН ПОРЦЕЛАН, ЗГРАДА НА БОЖИЌНОТО СЕЛО ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ПРОДА�

DEN 2.33
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84