Жаноко Електрични Вежба Прашина Покритие, Лесно да  Соберат Широко Се Користи Електричен Чекан Прашина Капак Транспарентен Умерена Големина Пластика За Дупка Ви?

Жаноко Електрични Вежба Прашина Покритие, Лесно да  Соберат Широко Се Користи Електричен Чекан Прашина Капак Транспарентен Умерена

DEN 427.20

Новак

Достапно за нарачка

Опсег На Примена : електричниот капак за прашина Од чекан има умерена големина, широко користен, погоден за пила за дупки од 16‑125мм, лесен за ракување. Транспарентен и Еластичен : може да биде близу до ѕидот кога се користи, ефикасно спречувајќи ширење прашина наоколу, погоден за подобрување на домот. Лесно За Склопување : Собирач На Прашина За Дупчење, лежиштето е вградено, лесно се расклопува и склопува, за да го заштити вашето здравје од прашина. Големина на производот : големината на капакот За Прашина Од Електричен чекан е околу 15х15х7см / 5, 9х5, 9х2, 8ин, внатрешниот дијаметар е околу 125мм / 4,9 инчи. Добра Изработка : Извонредна изработка, прекрасен дизајн на изглед, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење, погодно за електричен чекан и вежба. Опсег На Примена : електричниот капак за прашина Од чекан има умерена големина, широко користен, погоден за пила за дупки од 16‑125мм, лесен за ракување. Транспарентен и Еластичен : може да биде близу до ѕидот кога се користи, ефикасно спречувајќи ширење прашина наоколу, погоден за подобрување на домот. Лесно За Склопување : Собирач На Прашина За Дупчење, лежиштето е вградено, лесно се расклопува и склопува, за да го заштити вашето здравје од прашина. Големина на производот : големината на капакот За Прашина Од Електричен чекан е околу 15х15х7см / 5, 9х5, 9х2, 8ин, внатрешниот дијаметар е околу 125мм / 4,9 инчи. Добра Изработка : Извонредна изработка, прекрасен дизајн на изглед, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење, погодно за електричен чекан и вежба. Функција : 1. Опсег На Примена : електричниот капак за прашина Од чекан има умерена големина, широко користен, погоден за пила за дупки од 16‑125мм, лесен за ракување.2. Транспарентен и Еластичен : може да биде близу до ѕидот кога се користи, ефикасно спречувајќи ширење прашина наоколу, погоден за подобрување на домот.3. Лесно За Склопување : Собирач На Прашина За Дупчење, лежиштето е вградено, лесно се расклопува и склопува, за да го заштити вашето здравје од прашина.4. Големина на производот : големината на капакот За Прашина Од Електричен чекан е околу 15х15х7см / 5, 9х5, 9х2, 8ин, внатрешниот дијаметар е околу 125мм / 4,9 инчи.5. Добра Изработка : Извонредна изработка, прекрасен дизајн на изглед, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење, погодно за електричен чекан и вежба.Спецификација : Тип На Ставка : Електричен Чекан Материјал За Покривање Прашина : Пластика Боја : Како Што Покажаа Сликите Тежина : Прибл. 75гр / 2.6 Озпроизвод Големина : Прибл. 15х15х7см / 5, 9х5, 9х2, 8инпроизвод Внатрешен Дијаметар : Прибл. 125мм / 4.9 инскоп На Примена : Електричен Чекан, Пила За Дупки итн. Пакет Листа : 1 х Прашина Покритие.

Item Type: Electric Hammer Dust Cover
Product Material: Plastic
Color: As Pictures Shown
Weight: Approx. 75g / 2.6oz
Product Size: Approx. 15x15x7cm / 5.9x5.9x2.8in
Product Inner Diameter: Approx. 125mm / 4.9in
Scope of Application: Electric Hammer, Hole Saw, etc.
Package List:
1 x Dust Cover :

Избор на клиент

Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот Новак
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см) Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус Диз�

DEN 719.84
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60