Смешни патување кригла со рачка Од Чаши-n-Tees Копродукции. | Заостреното дно одговара на стандардниот држач за чаши за да спречи излевање | Конструкција На Двоен Ѕид о

Смешни патување кригла со рачка Од Чаши-n-Tees Копродукции. | Заостреното дно одговара на стандардниот држач за чаши за да спречи

DEN 1000.00

Новак

Достапно за нарачка

€ ПРАКТИЧНО И ПРАКТИЧНО-Нашата Смешна Кригла За Патување со рачка држи 14 мл течност и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има најсовремен отвор за лизгање со коси површина за пиење, обезбедувајќи пријатно искуство со пиење кафе. ● ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена од нерѓосувачки Челик за издржливост. Густата конструкција СО ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла за патување со новина. Плус, нашиот смешен капак за шолја за кафе за патување е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. Додадена ВРЕДНОСТ-сликите отпечатени на нашите шолји за кафе за патување се отпечатени од ДВЕТЕ страни со само мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди долготрајно печатење. ● ПРЕДЛОЗИ за ЧИСТЕЊЕ - нашите Чаши За Патување се тестираат во машина за миење садови. Ги ставаме нашите чаши низ стотици циклуси без проблеми иако миењето раце е нашата официјална препорака за чистење. ● ГАРАНЦИЈА ЗА НАПЛАТА И ЗАМЕНА - ние нудиме 60 дневна Гаранција За Враќање На Парите и Замена. Ако имате какви било проблеми со купувањето, едноставно контактирајте не во рок од 60 дена од купувањето и ние ќе го направиме правилно. € ПРАКТИЧНО И ПРАКТИЧНО-Нашата Смешна Кригла За Патување со рачка држи 14 мл течност и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има најсовремен отвор за лизгање со коси површина за пиење, обезбедувајќи пријатно искуство со пиење кафе. ● ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена од нерѓосувачки Челик за издржливост. Густата конструкција СО ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла за патување со новина. Плус, нашиот смешен капак за шолја за кафе за патување е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. Додадена ВРЕДНОСТ-сликите отпечатени на нашите шолји за кафе за патување се отпечатени од ДВЕТЕ страни со само мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди долготрајно печатење. ● ПРЕДЛОЗИ за ЧИСТЕЊЕ - нашите Чаши За Патување се тестираат во машина за миење садови. Ги ставаме нашите чаши низ стотици циклуси без проблеми иако миењето раце е нашата официјална препорака за чистење. ● ГАРАНЦИЈА ЗА НАПЛАТА И ЗАМЕНА - ние нудиме 60 дневна Гаранција За Враќање На Парите и Замена. Ако имате какви било проблеми со купувањето, едноставно контактирајте не во рок од 60 дена од купувањето и ние ќе го направиме правилно.

Избор на клиент

HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20