Јаптес 10 парчиња Ниска Температура Алуминиум Заварување Прачка Алуминиумска Легура Лемење Жица Поправка Прачки 2мм*500мм За Заварување Легура, Нерѓосувачки, Галван

Јаптес 10 парчиња Ниска Температура Алуминиум Заварување Прачка Алуминиумска Легура Лемење Жица Поправка Прачки 2мм*500мм За

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

●Висококвалитетен Материјал● : Оваа Прачка За Поправка На Жица За Заварување Со Ниска Температура Е Изработена Од Легура На Алуминиум, Има Висока Јачина, Отпорност На Корозија И Е Погодна За Заварување. ●Одличен Ефект На Заварување+ : Со Целосен И Мазен Ефект На Заварување Поради Внатрешен Прав. Дизајнирани Со Јадра Во Прав, Бакарните Алуминиумски Шипки За Заварување Имаат Убава Фалсификување, Спроводливост И Отпорност На Корозија, Што Може Да Ви Обезбеди Непречен Ефект На Заварување, Погоден За Домашна И Професионална Работа За Одржување. ®Големина : Големина од 500*2мм и Тежина Од 3,0 Гр, Многу Лесен За Свиткување И Носење. ● Нема Потреба Од Лемење Во Прав : Тој Повеќенаменски Бакарни Алуминиумски Жици За Заварување Се Практични И Удобни За Употреба,Многу Удобни И Лесни За Заварување. ●Широк Спектар На Употреба : Жицата Со Флукс Со Ниска Температура Може Широко Да Се Користи Во Електрична Енергија, Хемиска Индустрија, Храна И Други Области. Опис : + Широк Спектар На Употреба : Жицата Со Флукс Со Ниска Температура Може Широко Да Се Користи Во Електрична Енергија, Хемиска Индустрија, Храна И Други Области. ● Нема Потреба Од Лемење Во Прав : Тој Повеќенаменски Бакарни Алуминиумски Жици За Заварување Се Практични И Удобни За Употреба,Многу Удобни И Лесни За Заварување. ●Одличен Ефект На Заварување+ : Со Целосен И Мазен Ефект На Заварување Поради Внатрешен Прав. Дизајнирани Со Јадра Во Прав, Бакарните Алуминиумски Шипки За Заварување Имаат Убава Фалсификување, Спроводливост И Отпорност На Корозија, Што Може Да Ви Обезбеди Непречен Ефект На Заварување, Погоден За Домашна И Професионална Работа За Одржување} Висококвалитетен Материјал● : Оваа Шипка За Поправка На Жица За Заварување Со Ниска Температура Е Изработена Од Алуминиумска Легура, Има Висока Јачина, Отпорност На Корозија И Е Погодна За Заварување. Карактеристики : Боја : Сребрен Материјал : Големина на алуминиум : околу 50 см*20 см Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани. Пакет Вклучувајќи 10* Алуминиумска Шипка За Заварување.

Избор на клиент

Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15 Новак Попуст
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15

Продадени Како : 1 Пакет од 5 Секој Големина : 15 " Л Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор...

DEN 110.40
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00