Комплет Додатоци За бања, Комплет Украсни Керамички Додатоци За Бања Од 5 Парчиња, Држач За Четки За Заби, Диспензер За Течен Сапун, Сад За Сапуница, 2 тамблери | подар

Комплет Додатоци За бања, Комплет Украсни Керамички Додатоци За Бања Од 5 Парчиња, Држач За Четки За Заби, Диспензер За Течен

DEN 256.00

Новак

Достапно за нарачка

КОМПЛЕТ ДОДАТОЦИ за БАЊА од 5 ПАРЧИЊА : со диспензерот 1 х, тамблерот за бања 2 х, држачот за четка за заби 1 и садот за сапун; ви овозможуваат да организирате многу работи во бањата со лесни и да ја одржувате бањата чиста, уредна и уредна. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА; Изработен од издржлива Керамика, висококвалитетен, мазен, водоотпорен и не реагира со ниту еден од вообичаените производи за бања. Можете да бидете сигурни дека ќе ги користите овие врвни безвременски додатоци долго време. Затоа, ве молиме купете со доверба. МОДЕРЕН ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : мермерниот ансамбл за бања е многу убав, давајќи и на вашата бања допир на елегантно и квалитетно чувство. И мермерниот дизајн може да одговара на различни декор акцент. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : бидејќи сите парчиња се вешто завршени во сјајна керамичка боја, нивното чистење е ветре. Едноставно измијте со вода со сапуница и мека крпа и ќе ги чувате вашите personal додатоци во хигиенска средина без микроб. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : додатоците за комплетот за бања беа добро спакувани за да се осигураат дека ќе пристигнат безбедно без оштетување. Совршен подарок за вашите семејства, пријатели, љубовник, колеги, домаќинство или свадба. 5 парчиња додатоци за бања комплетни Со Чаша За Четки за Заби, Држач за Четки за Заби, Дозер За Сапун, Сад за Сапун. Врежаниот цветен дизајн има толку богата текстура, дизајнирана да донесе богата мекост во поставката на вашата бања. Овој комплет додатоци за бања ви помага да ги одржувате сите најкористени тоалети добро организирани и блиску при рака.Користете ги овие додатоци за бања поставени во вашиот дом или воодушевете ги пријателите и членовите на семејството давајќи го овој стилски комплет како внимателен подарок.

Избор на клиент

Дешем Стакло Филтрирање Ерленмајер Колба Со Две Вшмукување Вакуум Адаптер Лабораторија Филтрација Шише Новак
заварувач на хинаде миг, мултифункционално 3 во 1 тиг стап за заварувач MIG заварувач MTG175 SG, двоен напон 110/220V инвертер/машина Новак Попуст
Невообичаено Куќиште За Дефлектор на Доо за 11-Инчен Macbook Air Новак
Невообичаено Куќиште За Дефлектор на Доо за 11-Инчен Macbook Air

Одговара 11 инчен Macbook Воздух Мека допир мат слој Супер елегантен и тенок Гумени стапала на дното за да ја

DEN 240.00
Стариот Зачин Висока Издржливост анти-Потење &засилувач; Дезодоранси, Чист Спорт 3 мл Новак
Стариот Зачин Висока Издржливост анти-Потење &засилувач; Дезодоранси, Чист Спорт 3 мл

Стариот Зачин Невидлив Цврст Машки Антиперспирант и Дезодоранс ја намалува потта на пазувите, продолжу

DEN 1.33
Полнач за адаптер PPJ AC за KOCASO M1050 M1050S M730 таблет компјутер за напојување PSU PSU Новак
Полнач за адаптер PPJ AC за KOCASO M1050 M1050S M730 таблет компјутер за напојување PSU PSU

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

DEN 2.67
Малиот е екран на тато, маица за печатење кучиња, сина sm Новак
Малиот е екран на тато, маица за печатење кучиња, сина sm

Daddys Little Boo Screen Print Bog Mirts Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето...

DEN 2.00
Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со Новак
Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со

Монтажа за каиш : лентата за зглобот е ротирачки во 360 степени, со завртка што може да го поправи вашиот Go

DEN 702.40
KJHD ZYZMH 0-25mm микрометар електронски дигитален мерач на дебеломер Mikrometer Micrometro Digitale Новак
KJHD ZYZMH 0-25mm микрометар електронски дигитален мерач на дебеломер Mikrometer Micrometro Digitale

Опсег на мерење : 0 25мм ЛЦД екран, поудобно читање Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик и ч�

DEN 1.67
2011 Гетисбург Националниот Парк Сребрен Доказ Нп Квартал ПР-69 ПЦГ Новак
2011 Гетисбург Националниот Парк Сребрен Доказ Нп Квартал ПР-69 ПЦГ

2011 Сребрена Доказ Гетисбург Пенсилванија Националниот Воен Парк Нп Квартал Сертифициран од PCGS PR 69 DCAM, С�

DEN 0.33
Аексит 3п Дистрибуција на Мотор Електричен Прекинувач Заштитник 4-6, 3 А 690В Новак
Аексит 3п Дистрибуција на Мотор Електричен Прекинувач Заштитник 4-6, 3 А 690В

Име на производот : Мотор Прекинувач; Термичка Заштита Прилагодлив Опсег : 46, 3 А; Уимп : 6ка Капацитет на к�

DEN 423.36
Sagebrook Home 13163-03 Декоративна керамичка покриена тегла, зелена пукнатина Новак
Sagebrook Home 13163-03 Декоративна керамичка покриена тегла, зелена пукнатина

Оваа прекрасна декоративна керамичка опфатена тегла ги има најдобрите детали и највисок квалитет што ќ

DEN 2006.08
Браун &засилувач; Шарп ТЕСА 79.105669 Долго Стврднат Челик Вметнете За Интерапид ИРА 2 Компаратор Мерач, Метрички Новак
Чанта за цвеќиња од кутија со кутии Ручини Новак
Чанта за цвеќиња од кутија со кутии Ручини

Прекрасна форма на чанта за цвеќиња во врска со лилјани во праска и лаванда со кристали на Сваворски...

DEN 1.00
Облак пупка чисто есенцијално масло од Ајвајн 1250мл - Трахиссперм Амони Новак
Облак пупка чисто есенцијално масло од Ајвајн 1250мл - Трахиссперм Амони

Повеќето познат бренд 100% чисто и природно Сертифициран квалитет Терапевтско одделение Загарантирана ч

DEN 2.67