EARОГЕАР АГОЛ Тв Ѕид Монтирање &засилувач; УЛТРА Голема Брзина HDMI 2.1 Кабел - Еден Обетка Монтирање За Телевизори до 65 &засилувач; 6 Нога Сертифициран Кабел

EARОГЕАР АГОЛ Тв Ѕид Монтирање &засилувач; УЛТРА Голема Брзина HDMI 2.1 Кабел - Еден Обетка Монтирање За Телевизори до 65 &засилувач;

DEN 1759.84

Новак

Достапно за нарачка

ОВОЈ држач за ТВ непречено се протега на речиси 2 метри од ѕидот за да може да седи на совршен степен 45 се согласувам, што го прави идеален за аголни локации. Спарете се со 90 степени на вртење и ја имате совршената монтажа!. НАШИТЕ тв загради се поедноставни од оние на другиот. Над 50% помалку делови одземаат 50% помалку време за играње господар на загатки на задниот ДЕЛ од ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР со рамен екран. И, ние вклучуваме smorgesboard на вистински висококвалитетен хардвер за да бидете сигурни дека нашата монтажа одговара на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Кабел-корици за прикривање вклучени за чиста инсталација што изгледа како професионалец да го стори тоа. Тестирано и сертифицирано ОД HDMI за да ги погодите сите спецификации од високата класа што ви се потребни. Комбинирајте го тоа со врвен квалитет на градење & имате иден ДОКАЗ HDMI кабел кој ќе трае со години. Овој кабел работи со HDMI e ARC, Dolby Vision, Dolby Atmos, HDR, HDCP 2.2 и повеќе за да ви го даде најдоброто ПОСТАВУВАЊЕ AV на блокот. Исто така наназад компатибилен за работа со која било постара HDMI порта или уред. ОВОЈ држач за ТВ непречено се протега на речиси 2 метри од ѕидот за да може да седи на совршен степен 45 се согласувам, што го прави идеален за аголни локации. Спарете се со 90 степени на вртење и ја имате совршената монтажа!. НАШИТЕ тв загради се поедноставни од оние на другиот. Над 50% помалку делови одземаат 50% помалку време за играње господар на загатки на задниот ДЕЛ од ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР со рамен екран. И, ние вклучуваме smorgesboard на вистински висококвалитетен хардвер за да бидете сигурни дека нашата монтажа одговара на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Кабел-корици за прикривање вклучени за чиста инсталација што изгледа како професионалец да го стори тоа. Тестирано и сертифицирано ОД HDMI за да ги погодите сите спецификации од високата класа што ви се потребни. Комбинирајте го тоа со врвен квалитет на градење & имате иден ДОКАЗ HDMI кабел кој ќе трае со години. Овој кабел работи со HDMI e ARC, Dolby Vision, Dolby Atmos, HDR, HDCP 2.2 и повеќе за да ви го даде најдоброто ПОСТАВУВАЊЕ AV на блокот. Исто така наназад компатибилен за работа со која било постара HDMI порта или уред. Совршен за агли, на оваа монтажа со целосно движење му треба само една обетка за инсталација, обезбедувајќи ви лесно целосно обезбедување и помало оштетување на вашиот ѕид. Спарете се со НАШИОТ НОВ УЛТРА брз HMDI кабел со 48 Gbps пропусен опсег, што значи дека може да поддржува 8k сигнали со 60 Hz, 4k со 120 Hz и 1080p со 144 Hz.

Избор на клиент

Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro Новак
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB PCIe М

DEN 3.33
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64