Алоаните 3/8 Погон Влијание Сет Приклучок, 49 Парчиња, Стандард SAE &засилувач; Мм Големини, Длабоко &засилувач; Плитки Комплет, со 2 Возење Продолжување Барови, Диск Веж?

Алоаните 3/8 Погон Влијание Сет Приклучок, 49 Парчиња, Стандард SAE &засилувач; Мм Големини, Длабоко &засилувач; Плитки Комплет,

DEN 609.60

Новак

Достапно за нарачка

Исклучителна Издржливост : нашиот сет за приклучоци е изработен од врвен ЧЕЛИК CR-V, осигурувајќи дека може лесно да издржи екстремни варијации на вртежниот момент. Секој приклучок има третман со црн фосфат за зголемена отпорност на корозија и продолжен животен век. Ознаки со јасна Големина : за брза и ефикасна идентификација, големините на штекерот се печатат и на штекерот и на кутијата за складирање. Ознаките со ласерско гравирање додаваат уште еден слој на трајност и точност, обезбедувајќи секогаш да го пронајдете вистинскиот приклучок за работата. Дизајн Со Висок Вртежен Момент Со 6 Точки : дизајнот на шестоаголниот приклучок со 6 точки нуди супериорен стисок на прицврстувачите, намалувајќи го абењето и спречувајќи заоблени агли за сигурни перформанси. Сеопфатни Спецификации : овој сет вклучува 3" и 6 "шипки за продолжување на погонот, адаптер за вежба за возење, универзален спој, Редуктор Од 1/2"F до 3/8"M, стандарден комплет за длабоки и плитки SAE (5/16"-3/4") и мм големини длабок и плиток комплет (8-22mm) за лесно справување со различни задачи. Петгодишна Гаранција : стоиме покрај квалитетот на нашиот штекер поставен Со Петгодишна гаранција. Ако наидете на какви било проблеми или оштетувања, ќе обезбедиме брза замена. За какви било грижи, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме задоволителна резолуција. Исклучителна Издржливост : нашиот сет за приклучоци е изработен од врвен ЧЕЛИК CR-V, осигурувајќи дека може лесно да издржи екстремни варијации на вртежниот момент. Секој приклучок има третман со црн фосфат за зголемена отпорност на корозија и продолжен животен век. Ознаки со јасна Големина : за брза и ефикасна идентификација, големините на штекерот се печатат и на штекерот и на кутијата за складирање. Ознаките со ласерско гравирање додаваат уште еден слој на трајност и точност, обезбедувајќи секогаш да го пронајдете вистинскиот приклучок за работата. Дизајн Со Висок Вртежен Момент Со 6 Точки : дизајнот на шестоаголниот приклучок со 6 точки нуди супериорен стисок на прицврстувачите, намалувајќи го абењето и спречувајќи заоблени агли за сигурни перформанси. Сеопфатни Спецификации : овој сет вклучува 3" и 6 "шипки за продолжување на погонот, адаптер за вежба за возење, универзален спој, Редуктор Од 1/2"F до 3/8"M, стандарден комплет за длабоки и плитки SAE (5/16"-3/4") и мм големини длабок и плиток комплет (8-22mm) за лесно справување со различни задачи. Петгодишна Гаранција : стоиме покрај квалитетот на нашиот штекер поставен Со Петгодишна гаранција. Ако наидете на какви било проблеми или оштетувања, ќе обезбедиме брза замена. За какви било грижи, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме задоволителна резолуција.

Избор на клиент

HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А Новак
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А

Тековна / фаза : 2.5 А вртежен момент На Држење : 110 N.cm Агол На Чекор( степени) : 1,8 степени Фаза : 2 Број на мод

DEN 2.00
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 63.20
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО Новак
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО

ГРОЗДОБЕР, РАЧНО НАСЛИКАН ПОРЦЕЛАН, ЗГРАДА НА БОЖИЌНОТО СЕЛО ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ПРОДА�

DEN 2.33