Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

1.8 GHz Intel Core i7 - 10510u Четири-Јадрен Процесор. 1.8 GHz Intel Core i7 - 10510u Четири-Јадрен Процесор. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB PCIe М. 2 SSD. 14 " 1920 х 1080 Анти-Отсјај IPS дисплеј. NVIDIA Quadro P520 (4 GB GDDR5). Виндоус 10 Про (64-Битно) Издание. Тенок со 0,71" и тежок 3,1 фунти, Лаптопот Збук Со Светулка Од 14 инчи 14 G7 од HP е нивниот најмал и најлесен ZBook досега. Се отвора да лежи речиси рамно, благодарение на дизајнот на школка од 170° за лесна соработка и удобно гледање под речиси секој агол. Обезбедува вистинска мобилност за луѓето кои го туркаат типичниот деловен лаптоп покрај неговата точка на кршење, без разлика дали е во канцеларија или на терен, и обезбедува перформанси на про-ниво со светла дисплеј, така што ќе го имате она што ви треба за да ја прегледате работата и да управувате со проекти од речиси насекаде. Овој систем се напојува со 1,8 GHz Intel Core i7-10510u четири-Јадрен процесор кој ви овозможува да извршувате повеќе апликации истовремено. Ако ви треба повеќе енергија, системот може да се оверклокува на 4,9 GHz користејќи технологија Intel turbo boost 2,0. 16 GB ОД 2666 MHz DDR4 RAM меморија помага да се обезбеди непречено мултитаскинг и исто така му овозможува на компјутерот брзо пристап до често користените датотеки и програми.

Избор на клиент

1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU Новак
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5064.32
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак