Микро 100 QPF-060400x Алатка За Профилирање-Аксијално Профилирање-Брза Промена.060 Мин Роди Диа.400 Макс Носеше Длабочина.005 Прој,.0338 Офсет.005 Агол Рад, 3/16 Шенк Диа, 1-1/2 ОАЛ, Алт?

Микро 100 QPF-060400x Алатка За Профилирање-Аксијално Профилирање-Брза Промена.060 Мин Роди Диа.400 Макс Носеше Длабочина.005

DEN 503.20

Новак

Достапно за нарачка

Дизајниран и за радијално и за аксијално профилирање. Уникатниот дизајн ја максимизира верзилноста на алатката и создавањето карактеристики на дел. Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна. Течноста за ладење овозможи дизајн на стеблото.

Избор на клиент

Гроздобер Делови 572639 Ѕид Уметност Новак
Гроздобер Делови 572639 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Висина : 4.375" (11см) Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлекти

DEN 960.00
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО Новак
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО

ГРОЗДОБЕР, РАЧНО НАСЛИКАН ПОРЦЕЛАН, ЗГРАДА НА БОЖИЌНОТО СЕЛО ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ПРОДА�

DEN 2.33
Paperо Парк Хартија Компанија Ѕвезда Студент матрица, црвена, сина, црна, зелена, жолта, портокалова Новак
Paperо Парк Хартија Компанија Ѕвезда Студент матрица, црвена, сина, црна, зелена, жолта, портокалова

Направете го секој проект неверојатен користејќи магла за прскање, акрилна боја, влошки за мастило, мар�

DEN 0.33