Најпродаваните Нови Производи на Амазон Глас Миленичиња Куче Играчка, Заб Бар, Куче Четка За Заби И Миленичиња Производи

Најпродаваните Нови Производи на Амазон Глас Миленичиња Куче Играчка, Заб Бар, Куче Четка За Заби И Миленичиња Производи

DEN 747.20

Новак

Достапно за нарачка

Кучињата лебдат играчки на вода, ги мелат забите, ги чистат забите, ја отстрануваат нечистотијата од забите, ги ублажуваат грижите, испуштаат звуци, ја подобруваат нивната интелигенција и го штитат нивното орално здравје. Вграден звучен уред, свирче, сферична моларна испакнатина, зашилен молар, канал за чистење, чистење на моларна испакнатина. На врвот на играчката се става свирче, кое има звучна функција. Кога кучето милениче ќе ја касне играчката, играчката ќе испушти звук за да го привлече вниманието на кучето милениче, да го подобри интересот на кучето милениче за играње, а исто така ќе му помогне на миленичето да ги исчисти забите. Играчките за вода можат да дозволат миленичињата да играат во вода, да играат додека се капат и пливаат. Како играчки за вода, тие можат да се играат за кучиња. Тркалезните моларни испакнатини на горните и долните точки се специјално користени за чистење на предните заби на кучето. Кога кучето ја користи оваа играчка, кучето ќе ги користи предните заби за да ја гризе испакнатата храна на играчката, за да постигне ефект на чистење на забите. Категорија на производи : грицкање играчки количество на пакување : 200 боја : жолта, сина, зелена спецификација : Играчки За глодање Морска Ѕвезда.

Starfish gnawing toys :

Избор на клиент

Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8"...

DEN 3.33
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички 1

DEN 1711.84