CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E .

CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E .

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Нова, црна боја, Брз и лесен за инсталирање, бесплатен хардвер за монтирање. Одговара од 25 инчи до 65 инчи големина НА ТВ екранот. Безбедносната завртка се користи за да се избегне движењето На Телевизорите откако ќе го закачите на ѕидниот држач. Дух Ниво Меур за леснотија НА монтирање И ДА БИДЕТЕ сигурни ДЕКА ТЕЛЕВИЗОРОТ е на ниво. Повеќе точки за прицврстување на задното место што го прави погоден и за обетка и за ѕидови од тули. Ригорозно тестиран стрес за да се обезбеди сигурност, безбедност и мир на умот. Мазна обоена метална површина, Безбедносна Врска со Бравата. Клучни Спецификации агол На Навалување : 10 Степени Максимално Оптоварување : 80 Кг(176 кб) Растојание Од Ѕид : 30мм (1,18 инчи) Димензии : 650 х 425 мм (25,59 х 16,73 инчи) Веса : Макс 600х400мм (23, 62х15, 74 инчи) (75х75мм(2, 95х2, 95 инчи), 100х100мм(3, 93х3, 93инч), 200х200мм(7, 87х7, 87инч), 400х400мм(15, 74х15, 74инч), 400х200мм(15, 74х7, 87инч), 600х400мм(23, 62х15, 74 инчи)). Ве молиме потврдете Ги Димензиите ЗА Монтирање НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР И Големината на Екранот пред да ги купите. Нова, црна боја, Брз и лесен за инсталирање, бесплатен хардвер за монтирање. Одговара од 25 инчи до 65 инчи големина НА ТВ екранот. Безбедносната завртка се користи за да се избегне движењето На Телевизорите откако ќе го закачите на ѕидниот држач. Дух Ниво Меур за леснотија НА монтирање И ДА БИДЕТЕ сигурни ДЕКА ТЕЛЕВИЗОРОТ е на ниво. Повеќе точки за прицврстување на задното место што го прави погоден и за обетка и за ѕидови од тули. Ригорозно тестиран стрес за да се обезбеди сигурност, безбедност и мир на умот. Мазна обоена метална површина, Безбедносна Врска со Бравата. Клучни Спецификации агол На Навалување : 10 Степени Максимално Оптоварување : 80 Кг(176 кб) Растојание Од Ѕид : 30мм (1,18 инчи) Димензии : 650 х 425 мм (25,59 х 16,73 инчи) Веса : Макс 600х400мм (23, 62х15, 74 инчи) (75х75мм(2, 95х2, 95 инчи), 100х100мм(3, 93х3, 93инч), 200х200мм(7, 87х7, 87инч), 400х400мм(15, 74х15, 74инч), 400х200мм(15, 74х7, 87инч), 600х400мм(23, 62х15, 74 инчи)). Ве молиме потврдете Ги Димензиите ЗА Монтирање НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР И Големината на Екранот пред да ги купите. CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел : DB40 E.

Избор на клиент

Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички 1

DEN 1711.84
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина Новак
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина

Материјал : локален бакар Водечките ротирачки ротирачки : Стил : една дупка една рачка Тип на вентил : јад

DEN 411.20
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете предно�

DEN 969.28
Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67