Допрете Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 1 парчиња

Допрете Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12

DEN 573.44

Новак

Достапно за нарачка

Дупка Зголемување Вежба Битови. 1. Издржлив и долг работен век. 2. Висока цврстина, носете висока температура. 3. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. 4. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Дупка Зголемување Вежба Битови. 1. Издржлив и долг работен век. 2. Висока цврстина, носете висока температура. 3. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. 4. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Дупка Зголемување Вежба Bits Taps Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 1pcs спецификација : Тип : Конец Допрете Материјал : Голема Брзина Челик Слој : Ticn Обложени Flute : 2 пакет Вклучувајќи : 1pc Навој Славини.

Type: Thread Tap
Material: High Speed Steel
Coating: TICN Coated
Flute: 2
Package Including:
1pc Thread Taps :

Избор на клиент

1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU Новак
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5064.32
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина Новак
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина

Материјал : локален бакар Водечките ротирачки ротирачки : Стил : една дупка една рачка Тип на вентил : јад

DEN 411.20
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00