Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела

Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела

DEN 108.96

Новак

Достапно за нарачка

Содржи еден 4-проводник, 6-позиција телефон модуларен линија џек и Еден Ф-тип во линија спојување конектор. Вклучува завртки за монтирање. Монтира на стандардна кутија за електричен штекер. Бела боја. УЛ Наведени и АДС Наведени. Содржи еден 4-проводник, 6-позиција телефон модуларен линија џек и Еден Ф-тип во линија спојување конектор. Вклучува завртки за монтирање. Монтира на стандардна кутија за електричен штекер. Бела боја. УЛ Наведени и АДС Наведени. Од Производителот Содржи еден 4-проводник, 6 позиција телефон модуларен линија џек и еден Ф-тип женски коаксијален конектор монтиран на дуплекс ѕид плоча; Завртки се опремени за монтирање во стандардна кутија електричен штекер. Ален Тел Производи, Ад. нуди комплетна линија на производи за поврзување кои го комплиментираат модерниот декор на станбени и комерцијални ентериери. Нашите производи се дизајнирани за максимални перформанси, сигурност и леснотија на инсталација. Карактеристики на производот : Предните Плочи ги прифаќаат сите модули За допир На верса. Кутии за монтирање и држачи за монтирање за доградба и Нова конструкција рамни и ѕидни површински приклучоци Што Поврзуваат блокови склопови на телефонски приклучоци. Вмрежувањето на работната површина бара флексибилност, брзина и сигурност на производот. Ален Тел Производи, Ад. ја задоволува таа потреба преку обезбедување производи и поддршка од професионално одделение. Ален Тел Производи, Ад. е водечки снабдувач на комплетни стандарди во согласност со структурираните производи за поврзување на светските пазари. Основан Во 1952 Година, Ален Тел е производител специјализиран за производи за сопствени комуникации кои не се достапни од други добавувачи. Ја изградивме нашата репутација меѓу монтери, консултанти, инженери и крајни корисници со испорака на иновативни, висококвалитетни производи. Ние сме посветени на одржување на лидерска позиција на пазарот за поврзување. Ова се постигнува со постојано проширување на нашите понуди на производи за да се обезбедат целосни врвни решенија за поврзување со високи перформанси. Од фазата на дизајнирање до првиот прототип до финалното производство и тестирање. Ален тел ќе создаде квалитетен производ кој ги задоволува потребите на нашите клиенти. Сите наши производи се дизајнирани да обезбедат квалитет и леснотија на инсталација, што резултира со исплатливи, сигурни решенија во секое мрежно опкружување. Оваа уникатна комбинација на производство и технологија експертиза Има Ален тел добро позициониран за новиот милениум.

Избор на клиент

Изолиран тест за клип за крокодил, алигаторски клип до DC Power Male Connector Connector Connector 50cm Новак
Изолиран тест за клип за крокодил, алигаторски клип до DC Power Male Connector Connector Connector 50cm

Име : Кабел за клип на алигатор Пол на конекторот : 5,5x2.5 mm машки / приклучок Должина : околу 50 см Материјал �

DEN 1.33
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад...

DEN 304.00
ДОИТОЛ Бања Нерѓосувачки Челик Хартија Ролна Држач За Ткиво Со Полица За Телефон Складирање На Кутија За Ткиво Новак
IIVVERR Сооднос 2: 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 8M 26.2 Ft (Пропорцион 2: 1 4mm De diametro Poléster Новак
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета Новак
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 0.67
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6 Новак
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6

Г Внатрешен дијаметар на ток на прстенот : 1,5 ", внатрешна висина : 0,85" D Дијаметар на жицата на Рин Бака : 0,15

DEN 1.00
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67