ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

DEN 969.28

Новак

Достапно за нарачка

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки. Понудете предности во перформансите во однос на конвенционалните челични славини со голема брзина. Долг животен век на допир до 50% поголема брзина на прислушување од чешмите НА ХСС. Формирајте Ц Полу-Дно Шамфер, Метрички АНСИ. За Челик и Нерѓосувачки Челик. Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки. Понудете предности во перформансите во однос на конвенционалните челични славини со голема брзина. Долг животен век на допир до 50% поголема брзина на прислушување од чешмите НА ХСС. Формирајте Ц Полу-Дно Шамфер, Метрички АНСИ. За Челик и Нерѓосувачки Челик. ВИДИА-ГТД ХСС-Е-ПМ славините испорачуваат високо сигурни нишки и супериорни перформанси во апликациите за слепи и преку дупки. Оптимален избор за клиенти кои бараат висока продуктивност и долг век на траење на алатот за специфични апликации за материјали. Дизајнирани за употреба и на конвенционални неригидни и на цпу-синхрони машини за прислушување, ЧЕШМИТЕ ВИДИА-ГТД ХСС-Е-ПМ се произведуваат и во димензии АНСИ и ДИН.

Избор на клиент

Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60