Jlab JBuddies Заштитете Ги Слушалките | Прилагодливата Лента За Глава За Доенчиња До Тинејџери | Заштита На Слухот

Jlab JBuddies Заштитете Ги Слушалките | Прилагодливата Лента За Глава За Доенчиња До Тинејџери | Заштита На Слухот

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Слушалки Од Облачна Пена За Максимална Удобност. Увезени. Компактно, Прилагодливо и преклопливо затворање. Миење Раце Само. НЕ ПУШТА АУДИО-САМО ЗА ЗАШТИТА. Прилагодлива лента за глава : лентата за глава што може да расте со вас – JBuddies Заштитува одлика лента за глава што се прилагодува на различни големини на главата – од доенчиња до тинејџери. Обложената лента за глава обезбедува дополнително амортизирање за максимална удобност, така што вашето дете може да носи подолг временски период. Намалување на бучавата : JBuddies Заштити намалување на надворешниот шум до 23 децибели, што ги прави идеални за доенчиња, деца и тинејџери кои треба да блокираат гласни звуци во нивната околина. Без разлика дали станува збор за гласна музика, Камиони-Чудовишта, огномет или премногу стимулирачка средина, овие слушалки можат да обезбедат безбеден и ефикасен начин за заштита на младите уши. Слушалки Од облачна Пена : Слушалките од Облачна Пена се како мала перница за вашите уши. Изработен е од супер мек и крцкав материјал кој е дизајниран да биде удобен и цврст, па дури и не знаете дека ги носите. Прилично кул, нели?. Компактен И Преклопен : преклопливиот, пренослив дизајн е совршен за семејства со доенчиња до тинејџери, бидејќи слушалките лесно може да се чуваат во торба или чанта кога не се користат. Дизајнот што се преклопува, исто така, го олеснува пакувањето на слушалките за патување, осигурувајќи дека слухот на вашето дете е заштитен каде и да одите. Доживотна гаранција : Ако барате сериозна заштита за уши, JLab го доби грбот (поточно, ушите) со нивната доживотна гаранција на слушалките за заштита на слухот. Затоа, продолжете и рок надвор на концертот или блокирајте го звукот на бучна училница, бидејќи овие бебиња се изградени да траат. И ако поради некоја луда причина не го прават тоа, Џлаб ти го чува грбот со таа доживотна гаранција. #ушипред стравови.

Избор на клиент

2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80
Цевка За гориво Црево Линија Две Дупки Grommet За HONDA GX31 GX35 GX35NT GX22 GX25NT GX25NT GX25T GX25T GX 31 35 35NT 22 25NT Новак
Цевка За гориво Црево Линија Две Дупки Grommet За HONDA GX31 GX35 GX35NT GX22 GX25NT GX25NT GX25T GX25T GX 31 35 35NT 22 25NT

Цевка За гориво Црево Линија Grommet за HONDA GX31 GX35 GX35 NT GX22 GX25 NT GX25 NT GX25 T GX25 T GX 31 35 NT 22 25 NT 25nt 25t Гасен Мотор...

DEN 88.64
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ

Гроздобер лоби картичка публицитет уште Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност Многу достапни �

DEN 2.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00