XDKL Јасна Козметичка Четка За Шминка Држач За Чување Кутија Организатор На Биро Транспарентна Козметичка Шминка

XDKL Јасна Козметичка Четка За Шминка Држач За Чување Кутија Организатор На Биро Транспарентна Козметичка Шминка

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Многу елегантен дизајн држач за четки за шминка во лично побарано и дизајнирано од професионални шминкери. Зазема многу малку простор на вашата маса за суета со 4 решетки за да ги одделите четките за шминка од моливите за очи и облогите за усни. Организирајте преполни фиоки и заштедува простор на вашата суета маса. Изработени од тешка стакло и бакарна рамка за да се избегне пукање и да се зголеми цврстината. Прави вашата бања изгледа многу подобро и уредно. Многу елегантен дизајн држач за четки за шминка во лично побарано и дизајнирано од професионални шминкери.Зазема многу малку простор на вашата маса за суета со 4 решетки за да ги одделите четките за шминка од моливите за очи и облогите за усни.Организирајте преполни фиоки и заштедува простор на вашата суета маса.Изработени од тешка стакло и бакарна рамка за да се избегне пукање и да се зголеми цврстината.Прави вашата бања изгледа многу подобро и уредно.Спецификација : Материјал : Стаклена И Бакарна Рамка Врата : Расчистување : приближно 20x14x10cm Package Вклучува : 1 Парче Шминка Четка Сет Организатор Case Note : ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Само вистинскиот капацитет ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу секојдневна работа, краткорочни службени патувања и состаноци надвор од должност и да одбиете да бидете надуени.

Material:Glass and Copper Frame:
Coor: Clear
Size: approx 20x14x10cm
Package Includes:
1 Piece Makeup Brush Set Organizer Case:
Note:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.:
Just the right capacity allows you to easily switch between daily work, short-term business trips, and off-duty appointments and refuse to be bloated. :

Избор на клиент

Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
1857 Русија 1 рубл монети копија за украси за канцеларија во домашна соба Новак
1857 Русија 1 рубл монети копија за украси за канцеларија во домашна соба

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 1.33
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил...

DEN 1.33
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак