Макром Менс Гвајабера Кошули Со Долги Ракави Со Копче Надолу Со Џеб На Градите Секојдневни Ленени Кошули За Плажа

Макром Менс Гвајабера Кошули Со Долги Ракави Со Копче Надолу Со Џеб На Градите Секојдневни Ленени Кошули За Плажа

DEN 335.84

Новак

Достапно за нарачка

ПАМУК : 70%+ЛЕН : 30%. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ① МАТЕРИЈАЛЕН СОСТАВ - нашата секојдневна кошула е изработена од 70% ПАМУК и 30% ЛЕН. Висококвалитетен, издржлив, дише, лесен, издржлив, пријателски за кожата, мек на допир и удобен за носење, врвната ткаенина ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во пролет, fall и топло лето. ● КЛАСИЧЕН И УНИКАТЕН ДИЗАЈН-машките кошули од Гвајабера имаат долг ракав, јака за држење, затворање со копче и еден џеб на градите, цврста боја, опуштено вклопување, памучни ленени кошули. Различниот кубански дизајн ја прави оваа кошула помодерна и класична. ® КОМБИНАЦИИ - - - машката кошула со копчиња со долги ракави прави совршена разноврсна. Без разлика дали станува збор за соодветни шорцеви во лето, фармерки или панталони воumn, можете да ја изберете бојата што ви одговара, во зависност од облеката во вашиот плакар и вашите personal преференции. ● Повод-кошула со Копчиња со Долги ракави погодна за секојдневно носење, плажа, тропска тема алоха, камп, училиште, канцеларија, плажа, свадба, јога, работа или други активности за одмор. ● ТОПЛИ СОВЕТИ-ве Молиме проверете ја нашата слика на табелата со последна големина пред да нарачате, наместо "табелата со големини" покрај паѓачкото поле. Поради светлина и други проблеми, бојата на објектот може да биде различна од сликата. ПАМУК : 70%+ЛЕН : 30%. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ① МАТЕРИЈАЛЕН СОСТАВ - нашата секојдневна кошула е изработена од 70% ПАМУК и 30% ЛЕН. Висококвалитетен, издржлив, дише, лесен, издржлив, пријателски за кожата, мек на допир и удобен за носење, врвната ткаенина ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во пролет, fall и топло лето. ● КЛАСИЧЕН И УНИКАТЕН ДИЗАЈН-машките кошули од Гвајабера имаат долг ракав, јака за држење, затворање со копче и еден џеб на градите, цврста боја, опуштено вклопување, памучни ленени кошули. Различниот кубански дизајн ја прави оваа кошула помодерна и класична. ® КОМБИНАЦИИ - - - машката кошула со копчиња со долги ракави прави совршена разноврсна. Без разлика дали станува збор за соодветни шорцеви во лето, фармерки или панталони воumn, можете да ја изберете бојата што ви одговара, во зависност од облеката во вашиот плакар и вашите personal преференции. ● Повод-кошула со Копчиња со Долги ракави погодна за секојдневно носење, плажа, тропска тема алоха, камп, училиште, канцеларија, плажа, свадба, јога, работа или други активности за одмор. ● ТОПЛИ СОВЕТИ-ве Молиме проверете ја нашата слика на табелата со последна големина пред да нарачате, наместо "табелата со големини" покрај паѓачкото поле. Поради светлина и други проблеми, бојата на објектот може да биде различна од сликата. 1, Висококвалитетна Ткаенина : Лесна И Мека Памучна Ткаенина, Ви Дава Поголема Удобност, Направете Ја Оваа Кубанска Кошула Гвајабера. 2, Стилски Дизајн : Оваа Гвајабера Кошули Со Страв Од Долг Ракав, Затворање Со Копчиња, Јака Надолу, Стил На Традиција, Ви Помага Да Изгледате Нежно И Убаво. 3, Натпревар За Облека : Спарете Ја Оваа Кошула Со Копче Кубавера Со Нашите Ленени Панталони За Вашата Следна Скара Или Тропска Свадба. 4, Прилика : Кубанската Кошула Гвајабера е совршена за Плажа, Свадба, Бармен И Островски/Тропски Одмор. 1. Ве молиме проверете ја нашата слика на табелата со последна големина пред да нарачате, наместо "табелата со големини" покрај паѓачкото поле. 2. Големината на овој производ е малку преголема. Се предлага да се избере една или две големини помали при поставување нарачка. 3. Поради светлина и други проблеми, бојата на објектот може да биде различна од сликата.

Избор на клиент

16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика Димензиј�

DEN 625.12
ДОИТОЛ Бања Нерѓосувачки Челик Хартија Ролна Држач За Ткиво Со Полица За Телефон Складирање На Кутија За Ткиво Новак
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84