Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/ТАБЛЕТ USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Со Томсон Нео 14.1 Инчен Лаптоп

Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/ТАБЛЕТ USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Со Томсон

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува истовремено да се поврзете Со Глувци, тастатури , SD картички и надворешни хард дискови. Проширете ја поврзаноста на компактен уред за лаптоп / таблети 2 во 1, истовремено поврзувајќи 2 X USB 3.0 кабли / уреди, 2x Микро SD КАРТИЧКИ, 1 X SD КАРТИЧКА и Микро USB кабел. Назад компатибилен СО USB 2.0 / 1.1. Читателите на Сд И ТФ Картички поддржуваат сд, СДХЦ, ММЦ4.0, Микро СД и Микро сдхц картички. Приклучете И Играјте & Топла замена - микро USB влезот овозможува микро USB напојување да се вклучи за дополнителна моќност за оние периферни уреди со тежок погон, како што се надворешните хард дискови. Алуминиумска легура Сите во едно USB C Адаптер Поддршка Тип-C (Pd Полнење) , USB 3.0 , RJ45 Micro SD/Sd Картичка Поддршка 10 / 100 /1000 Mbps пропусен опсег Поддршка USB 3.0 СУПЕР брзина 5gbps Пренос На Податоци Поддршка за читање Микро SD И SD Картички во исто Време максималниот излез На портата Тип-C е 3 A максималниот влез НА pd портата е 100w надолу компатибилен СО USB 2.0 /1.1 СЕ ОДНЕСУВА На СИТЕ Usb C УРЕДИ, КОМПЈУТЕР / ТАБЛЕТ/ МОБИЛЕН Телефон.

Избор на клиент

Clicker за презентација на Acnob, 98ft RF Remote 2.4GHz безжичен напредок на слајдот за PowerPoint презентации со USB -ласерски Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Micromax A27 нинџа за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A Новак
Помош за безбедност на автомобили Еклаја за враќање на радарот 89341-78010 Новак
Помош за безбедност на автомобили Еклаја за враќање на радарот 89341-78010

【Sensitive detection】Using advanced chipset, the sensor detection range is 06.6 feet, and the detection sensitivity ishigher.Automatically detect obstacles behind the vehicle when revers

DEN 3.00
Gruni Rocker Switch 10pcs мал прекинувач за заклучување на микро -самостојно заклучување 5.8 * 5,8 mm духовитост 6 стапки со Новак
Касети со мастило за полнење со мастило Shacchihata Xstamper, сина Новак
Касети со мастило за полнење со мастило Shacchihata Xstamper, сина

Мастило засновано на нафта се суши на повеќето површини за постојани резултати Капчето за пресврт штит�

DEN 143.84
Далечински управувач за замена на Universase за Samsung BD-C5300/XEF BD-C7500/XTL AK59-00070E BD-P1650A AK59-00070B BD-C5500/XTR Новак
Далечински управувач за замена на Universase за Samsung BD-C5300/XEF BD-C7500/XTL AK59-00070E BD-P1650A AK59-00070B BD-C5500/XTR

Не се вклучени батерии и упатства Без спарување Општиот далечински управувач се вклопува за разни моде�

DEN 266.40
Хасме 20-7202-04 12 Замена На Метална Долна Плоча За Санитар Еурека Исправен Вакуум Одговара ЗА SC695A SC688 SC678A SC679J SC679G Новак
Шарена кутија за пилули за паун, метална тркалезна кутија со пилули, три кутии за пилули, лесен за носење Новак
Ambesonne Soccer Tote Bag, Football се моите животни зборови во гроздобер Grungy Graphic Design Toal Sports Sports Team, Торба Новак
Ambesonne Soccer Tote Bag, Football се моите животни зборови во гроздобер Grungy Graphic Design Toal Sports Sports Team, Торба

Лен Машинско миење Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Долготрајно Слика отпечатена

DEN 2.33
10 парчиња Nec2p4m до-202 Еднонасочен Thyristor 2p4m SCR Thyristor 2A 500V Новак
10 парчиња Nec2p4m до-202 Еднонасочен Thyristor 2p4m SCR Thyristor 2A 500V

Тип на пакет : Дуп дупка Тип : Триод транзистор Број на модел : 2p4m Пасивирани тиристори во пластичен плик,

DEN 3.33