Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб. Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти. Фино Линија Дизајн Високо Колекционерски. Направено со Мика Глина. Од Вирџинија Викторино Од Градот Акома скај во Ново Мексико. Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб. Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти. Фино Линија Дизајн Високо Колекционерски. Направено со Мика Глина. Од Вирџинија Викторино Од Градот Акома скај во Ново Мексико. Овој неверојатен сад е направен со вистинска мика глина и е висок приближно 2 3/4 инчи и широк 5 1/2 инчи. Тоа е свиткано и насликано со рака. Ова е автентична ставка направена Од Индијанци за да не се меша со имитации. Ова парче е единствено, керамиката на сликата е точната што ќе ја добиете. Поради природата на рачно изработените предмети, ве молиме дозволете несовршености.

Избор на клиент

1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60