121 Парче Макраме Комплет За Почетници, 3 Ролни 3мм Памучен Кабел, Дрвени Монистра, Прстени, Стапови, Метални Прстени, Куки

121 Парче Макраме Комплет За Почетници, 3 Ролни 3мм Памучен Кабел, Дрвени Монистра, Прстени, Стапови, Метални Прстени, Куки

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Комплет За Стартување макраме : Создадете ткаени ѕидни виси во боемски стил и закачете ги преку камин, биро, прозорец или креветче за да создадете пријатна и удобна околина низ вашиот дом или канцеларија. Декор на Ѕидот на макраме : Ставете ги ѕидните виси на макраме во кујната, дневната соба, бањата или расадникот; декоративниот дизајн со плетенка совршено ќе го надополни модерниот, рустикален или боемски стилски декор. Сигурен Квалитет : памучното предиво макраме, дрвените монистра и стапчиња и железните прстени и куки ќе ви овозможат да создадете совршена уметност на ѕидот макраме. Димензии : Секое предиво е 3мм х 328 јарди; 4 дрвени стапчиња 14,7 см; 10 дрвени прстени 49мм и 69мм; 20 парчиња 20мм монистра, 9мм дупка; 30 парчиња 15мм монистра, 5,5 мм дупка; 50 парчиња 12мм насликани монистра, 5мм шокови; 2 златни обрачи 5,75 и 7,75 инчи. Што Е Вклучено : комплетот за закачување на ѕидот макраме вклучува 3 ролни предиво; 4 дрвени стапчиња; 10 дрвени прстени; 110 дрвени монистра со големина на сорта; 2 златни метални занаетчиски карики; 2 парчиња сребрени Куки; вкупно 121 парче. Комплет За Стартување макраме : Создадете ткаени ѕидни виси во боемски стил и закачете ги преку камин, биро, прозорец или креветче за да создадете пријатна и удобна околина низ вашиот дом или канцеларија. Декор на Ѕидот на макраме : Ставете ги ѕидните виси на макраме во кујната, дневната соба, бањата или расадникот; декоративниот дизајн со плетенка совршено ќе го надополни модерниот, рустикален или боемски стилски декор. Сигурен Квалитет : памучното предиво макраме, дрвените монистра и стапчиња и железните прстени и куки ќе ви овозможат да создадете совршена уметност на ѕидот макраме. Димензии : Секое предиво е 3мм х 328 јарди; 4 дрвени стапчиња 14,7 см; 10 дрвени прстени 49мм и 69мм; 20 парчиња 20мм монистра, 9мм дупка; 30 парчиња 15мм монистра, 5,5 мм дупка; 50 парчиња 12мм насликани монистра, 5мм шокови; 2 златни обрачи 5,75 и 7,75 инчи. Што Е Вклучено : комплетот за закачување на ѕидот макраме вклучува 3 ролни предиво; 4 дрвени стапчиња; 10 дрвени прстени; 110 дрвени монистра со големина на сорта; 2 златни метални занаетчиски карики; 2 парчиња сребрени Куки; вкупно 121 парче. Соберете ги вашите пријатели и најблиски за вашата следна активност ноќ и започнете да создавате со овој забавен комплет за макраме! Комплетот од 121 парче содржи што ви треба за да го креирате вашиот проект, виси на ѕид, футроли за јазли и закачалки за растенија! Користете ги мониста, прстените, стапчињата, куките и памучниот кабел од 3 мм дома или за уметнички проект во училница фаќачи на соништа и друга ѕидна уметност. Дајте му на секој простор личен допир со вашите рачно изработени креации.

Избор на клиент

1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84