IIVVERR Сооднос 2: 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 8M 26.2 Ft (Пропорцион 2: 1 4mm De diametro Poléster Amarillo tubo термоенкогибилен 8M 26.2 Ft

IIVVERR Сооднос 2: 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 8M 26.2 Ft (Пропорцион 2: 1 4mm De diametro Poléster

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V. Ниво На Температура : 125°C;Запаливост : V- - - W-1. Дијаметар : 4мм / 0,157 "(Пред Намалување) 2мм / 0,079 "(По Намалување);Сооднос На Намалување : 2 : 1. Должина (Прибл.) : 8М / 26,2 Стапки; Боја : Жолта. Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Цевка Што се Собира (Пезос : 35 г; Контенидо дел пакет : 1 х тубо. Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V. Ниво На Температура : 125°C;Запаливост : V- - - W-1. Дијаметар : 4мм / 0,157 "(Пред Намалување) 2мм / 0,079 "(По Намалување);Сооднос На Намалување : 2 : 1. Должина (Прибл.) : 8М / 26,2 Стапки; Боја : Жолта. Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Цевка Што се Собира (Пезос : 35 г; Контенидо дел пакет : 1 х тубо. СООДНОС НА IIVVERR 2 : 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање Топлина 8 M 26.2 Ft (Пропорцион 2 : 1 4mm De diametro Poléster Amarillo tubo термоенкогибилен 8 M 26.2 Fts Погоден за различна електрична изолација и поврзување на кабли и конектори и широко применет За поврзување или ракување со крај, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, КОРОЗИЈА-Доказ За Метални прачки или Цевки И Заштита На Антената. Многу тенки ѕидни цевки добра заштита за компоненти чувствителни на температура. Ниската температура на смалување ја подобрува ефикасноста на производството. Брз, безбеден, сигурен начин за завиткување на жици.Адеквадо пара варијас конексионес де аисламиенто електрико де кабли. Conectores ampliamente applicados para la conexion ovel extremo de cable eléctrico, el arnés de aislamiento de cable eléctrico, prueba de corrosién de varillas o tubos metalicos, proteccién de antena. Тубо де паре муј делгада, буена proteccién pa componentes sensibles a la температура. Бајо ла температура де контрачион мејора ла ефичиенсија де продуцион. Уна форма рапида, сегура и сегура де енволвер лос мазос де кабли.

Избор на клиент

Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC- Новак
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC-

Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : RJ45 Број на модел : MSS1048103 MLC Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : R

DEN 214.40
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
Challenge Coin 24-K злато позлатена 1915-s 10 $ Злато индиски полу-орел копирање копирање на копирање Подароци за монети Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика Димензиј�

DEN 625.12
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6 Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6

Материјал : Коска Кина, керамика Сет вклучуваат : 6 парче Боја : Бела, сина Материјал : Коска Кина, керамика

DEN 1810.08
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина

Димензии 11,75 "W x 2" H 14 "D Инженерски и изграден за тешка должност во камион или приколка Заштеда на трошоци�

DEN 1192.00
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200 Новак
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200

Димензии на пакетот : 6 l x 10 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 1,7 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67