Powerbass ACS - 4120 Засилувачи

Powerbass ACS - 4120 Засилувачи

DEN 1129.60

Новак

Достапно за нарачка

2-ом Стерео / 4-ом Моно Стабилно Коло. Влезови На Високо / Ниско Ниво. Променлива 12db Висок / Низок Премин Електронски Кросовер. 2-ом Стерео / 4-ом Моно Стабилно Коло. Влезови На Високо / Ниско Ниво. Променлива 12db Висок / Низок Премин Електронски Кросовер. Power Bass со задоволство ја воведува нашата најнова серија засилувачи На Бас Од класа А/Б и Класа Д. Позајмувајќи од нашата класична СЕРИЈА АСА, овие нови засилувачи ги нудат најпосакуваните карактеристики во најкомпактната дозволена шасија. За да го постигнеме ова, избравме ДЕЛОВИ ЗА СМД и дизајниравме сосема нов топлински мијалник со висока густина од 6 мл/кг, дизајниран за максимална ефикасност и ладење. Резултатот е постава од два, четири и моно канални модели кои нудат одлични перформанси и фантастична вредност. Ултра ефикасни, ЗАСИЛУВАЧИТЕ НА ACS произведуваат многу ниско изобличување аудио со висока верност во стапало доволно мало за убаво да се вклопи во речиси секое возило. Ако барате совршена мешавина на перформанси и вредност, не барајте повеќе.

Избор на клиент

Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6 Новак
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6

Г Внатрешен дијаметар на ток на прстенот : 1,5 ", внатрешна висина : 0,85" D Дијаметар на жицата на Рин Бака : 0,15

DEN 1.00
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина �

DEN 1.33
IIVVERR Сооднос 2: 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 8M 26.2 Ft (Пропорцион 2: 1 4mm De diametro Poléster Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6 Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6

Материјал : Коска Кина, керамика Сет вклучуваат : 6 парче Боја : Бела, сина Материјал : Коска Кина, керамика

DEN 1810.08
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија Новак
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија

Големина на производот : Чаша 2,8 х 3,9 х 3,1 инчи (70 х 100 х 80 мм), Чинија 5,9 х 5,9 х 1,0 инчи (150 х Тежина На Производо�

DEN 0.67