50w Замена На Сијалицата За Ивасаки Jt1055 Со Техничка Прецизност - 120v T10 Халогена Ламба-Е26 Средна Завртка База - 2800k Топло Бело-1 Пакет

50w Замена На Сијалицата За Ивасаки Jt1055 Со Техничка Прецизност - 120v T10 Халогена Ламба-Е26 Средна Завртка База - 2800k

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

ШТО ДОБИВАТЕ - 1 пакет од 4,75" Л х 2 " W, 50-вати, 120-волти, замена На халогена сијалица Т10 со средна основа За завртки Е26 (дијаметар од 1 инчи-Е27), јасна завршница. СОВРШЕНА СИЈАЛИЦА ЗА ЗАМЕНА - нашата основна сијалица 120v, е26 се вклопува и работи со изгорена сијалица Ивасаки Јт1055. ИЗЛЕЗ НА ТОПЛА СВЕТЛИНА - оваа халогена сијалица Т10 испушта 725 лумени и 2800К, топла бела светлина со портокалова или жолта нијанса. ДОЛГ ЖИВОТЕН ВЕК - нашата сијалица за замена има просечен животен век од 1.500 часови на светилки, во зависност од употребата. ОДРЕКУВАЊЕ - темелно проверете ги спецификациите на вашата светилка или уред за осветлување пред да ја додадете оваа ставка во вашата кошничка. За прашања, прашања и повратни информации за нашиот производ, не двоумете се да контактирате со нашата поддршка за клиенти. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!.

Избор на клиент

Вакуумска Батерија ЗА VR34406LV, VR34408LV, VR5902LVM, VR5906-5940-5943, VR5940L, VR5942L, VR5943L EAC62218205 Класичен HC 410E, Новак
Вакуумска Батерија ЗА VR34406LV, VR34408LV, VR5902LVM, VR5906-5940-5943, VR5940L, VR5942L, VR5943L EAC62218205 Класичен HC 410E,

Дел Број LG EAC62218205 Фит Модел ЛГ ВР34406ЛВ, ВР34408ЛВ, ВР5902ЛВМ, ВР590659405943, ВР5940Л, ВР5942Л, ВР5943Л Карактеристики Н

DEN 2.67
Фотографија: Пејзаж 94, 15х5ин. Новак
Фотографија: Пејзаж 94, 15х5ин.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 1.00
БУДАЈ 22мм Силиконски Часовник За Гармин Претходник 945 935 Часовник Лесно Вклопување Лента За Зглоб Новак
БУДАЈ 22мм Силиконски Часовник За Гармин Претходник 945 935 Часовник Лесно Вклопување Лента За Зглоб

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 256.00
Едноставна гардероба за домаќинства преносен плакарот за облека за решетки за решетки, бронза Новак
Едноставна гардероба за домаќинства преносен плакарот за облека за решетки за решетки, бронза

8 издржливи жични полици што ја одржуваат вашата облека, чевли, чизми, панталони и додатоци организирани

DEN 1439.52
AC 380V 15A Индустриски самостојно заклучување на џојстик прекинувач 1pc 4no за контакт со магнетски стартер Новак
AC 380V 15A Индустриски самостојно заклучување на џојстик прекинувач 1pc 4no за контакт со магнетски стартер

Прекинувачот има долг животен век Одлично за замена на стариот или скршен Контролер прекинувач за магн�

DEN 2.00
Занаетчиски занаетчиски трајни точки за полнење на точки, 26-1/4 стапки, 2 по пакување, чиста Новак
Занаетчиски занаетчиски трајни точки за полнење на точки, 26-1/4 стапки, 2 по пакување, чиста

Елмер ги инспирира луѓето да создадат Доверлив Занает 2 полнења по пакет Ова е задник на генерички дел...

DEN 3.33
X-Dree 4 Pinwheel во облик на 180 решетки Абразивни шкуркани листови темно кафеава (4 '' Molinillo en forma de papel de lija Новак
X-Dree 4 Pinwheel во облик на 180 решетки Абразивни шкуркани листови темно кафеава (4 '' Molinillo en forma de papel de lija

Име на производот : абразивна шкурка; Главен материјал : шкурка Тежина : 9g; Содржина на пакет : 1 x Абразивн�

DEN 3.33
EGA Master 79232 - Mini Plier End Cutter Mini Plier 110 mm Non Sparking Cu -Be Новак
EGA Master 79232 - Mini Plier End Cutter Mini Plier 110 mm Non Sparking Cu -Be

Хидраулична опрема за кревање и Квалитет ЕГА мајстор Ref : 79232 Екстремен квалитет според процедурите UNEISO90

DEN 596.80
Полумесечина 8 компјутер. 1/2 Погон од 6 точки Стандардно влијание SAE Socket Set - CIMS0NN Новак
Полумесечина 8 компјутер. 1/2 Погон од 6 точки Стандардно влијание SAE Socket Set - CIMS0NN

Обвивка од црн оксид отпорен на корозија Ласерски ознаки за лесна идентификација Ги надминува специфик

DEN 2.67
Tohnichi Dial Torque Screwpriver FTD50CN2-S Новак Попуст
Tohnichi Dial Torque Screwpriver FTD50CN2-S

Опсег на вртежен момент : 5 ~ 50cnm дипломирања : 1cnm Точност + / 3% од читањето Упатства за вчитување на CW и CCW; Г

DEN 1932.16
Вервако брава кука мачки со ленти 43 x 54 см Новак
Вервако брава кука мачки со ленти 43 x 54 см

Број на производителот : PN0156930 Вервако брава килим претходно нацртани мачки со ленти завршена големина :

DEN 972.48
Случај за тешко патување со Хермитс за Bugani M118 Преносни Bluetooth звучници 50W со висок волумен на Bluetooth Bluetooth звучник Новак