М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

DEN 5280.80

Новак

Достапно за нарачка

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки. Нерѓосувачки челик а4-80 обезбедува минимална цврстина НА истегнување ОД 800Н/мм-2 (Мпа). Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки. Нерѓосувачки челик а4-80 обезбедува минимална цврстина НА истегнување ОД 800Н/мм-2 (Мпа). Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. ДИМЕНЗИОНАЛНИ АТРИБУТИ - Дијаметар (Номинален) : М20 - Теренот На Конецот : 2,5 - Дијаметар (Димензија) : 20мм - Должина (Номинална) : 230мм - Должина На Конецот (Номинална) : 65мм - Низ Станови (Основни) : 30мм - Висина На Главата, Севкупно : 12,5 ММПРОИЗВОДНИ АТРИБУТИ - Категорија : Капа Завртки - Систем На Мерење : Метрички - Бренд : Аспен Прицврстувачи®- СТИЛ НА ГЛАВА : Хексадецимален Стил На глава : Мијалник Стил На Лице - Погон : Надворешен Хексадецимален Погон - Чекор : груба нишка - должина на конец : Дел Нишка - Насока : Десна нишка - точка : Заоблена Точка-Материјал : Нерѓосувачки челик - Материјал Одделение : а4 - 80 Нерѓосувачки Челик - Облога : необложен-стандарди И спецификации : ДИН 931 / Исо 4014нб : Сликите На Производите Се Уметнички Претстави Заштитени Со Авторски Права Кои МОЖЕБИ не ГО ОДРАЗУВА Точниот Изглед, Пропорциите И/Или Релативните Димензии На ПРОИЗВОДОТ.

Избор на клиент

Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6 Новак
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6

Г Внатрешен дијаметар на ток на прстенот : 1,5 ", внатрешна висина : 0,85" D Дијаметар на жицата на Рин Бака : 0,15

DEN 1.00
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 14251.84
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад Зав�

DEN 304.00