Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

DEN 703.84

Новак

Достапно за нарачка

- Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата страна на фиоката за тастатура. Размислете : . Патентираната стегач ја прикачува единицата на работната површина (дебелина од 5/8" - 1-1/2") без оштетување на површината (потребен е широк простор од 33-3/4"), ставка (H x w x d) 3,13 x 28,63 x 14,00 инчи, тежина 5,75 фунти. - Нуди 3 висински позиции под работната површина за да се обезбеди лична удобност : 2-3/16 инчи, 2-13/16 инчи и 3-1/2 инчи. Вклучува смирувачки одмор на зглобот од мемориска пена за послужавник за тастатура и обезбедува практично управување со кабелот за тастатура и кабел за глувче, може да ја прилагоди фиоката на една од трите висински позиции под работната површина за лична удобност : 2-1/2," 3-1/8,"и 3-3/4". Фиоката За Тастатура Со патентиран систем за стегање ја прикачува единицата на речиси секоја работна површина широка 5/8" – 1-5/8" без алатки или сложени упатства. - Цврста фиока отпорна на удари одговара на стандардни и ergономски тастатури. - Стегачот ја прикачува единицата на работната површина (потребен е широк простор од 33-3/4 инчи) без оштетување на површината. - Фиоката се навалува на -3, -6 и -9 степени за да одговара на личните преференции. Работна станица за седење и подлога против замор за да помогне во намалување на болките во грбот и ублажување на негативните ефекти од целодневното седење. Патентираната стегач ја прикачува единицата на работната површина (дебелина од 5/8" - 1-1/2") без оштетување на површината (потребен е широк простор од 33-3/4"), ставка (H x w x d) 3,13 x 28,63 x 14,00 инчи, тежина 5,75 фунти. Една или двојна рака на мониторот со држач за копирање за да се намали напрегањето на очите и вратот. Вклучува смирувачки одмор на зглобот од мемориска пена за фиока за тастатура и обезбедува практично управување со кабелот за тастатура и кабел за глувче. Одделни платформи за послужавник и глувче ви овозможуваат да ја префрлите положбата на глувчето на десната или левата страна на фиоката за тастатура. Карактеристики смирувачки одмор на зглобот од мемориска пена, практично управување со кабелот и мазни патеки за лизгање со топчести лежишта.Се прикачува на речиси секоја работна површина без алатки или сложени упатства, ве молиме погледнете го видеото за помош при инсталација и упатството за употреба дадено подолу за чекори за решавање проблеми. Прилагодувањето на фиоката се навалува на 3, 6 или 9 степени за да одговара на личните преференции, а одделните платформи за послужавник и глувче ви овозможуваат да ја префрлите положбата на глувчето на десната или левата страна на фиоката за тастатура.

Избор на клиент

Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија Новак
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија

Големина на производот : Чаша 2,8 х 3,9 х 3,1 инчи (70 х 100 х 80 мм), Чинија 5,9 х 5,9 х 1,0 инчи (150 х Тежина На Производо�

DEN 0.67
ДОИТОЛ Бања Нерѓосувачки Челик Хартија Ролна Држач За Ткиво Со Полица За Телефон Складирање На Кутија За Ткиво Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00