Држач За Четка За Кристална Шминка LZYMSZ, Држач За Козметички Алатки За Организатор На Моливи За Кристални Веѓи, Држач За Сребрена Свеќа, Чаша За Контејнер Со Златно П

Држач За Четка За Кристална Шминка LZYMSZ, Држач За Козметички Алатки За Организатор На Моливи За Кристални Веѓи, Држач За Сребрена

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

●Практичен Сет : Ќе добиете држачи за четки за квадратни кристални шминки од 2 ПАРЧИЊА, клипови за коса без обележување ОД 4 ПАРЧИЊА. Сребрена може да се стави на масата за шминка како држач за четка за шминка, а златна може да се стави на бирото како држач за пенкало. ●Рачно изработен Држач За Козметичка Четка : ● Изработен од висококвалитетни метални и добро изработени кристални монистра. Кристалот е инкрустиран рачно, врската е цврста и нема одеднаш да падне за време на употребата. ●Големина На Кутијата За Складирање Алатки за шминка : ● големината на овој организатор на козметички алатки е 12 х 9 см/4,7 х 3,5 инчи, што има доволно простор за складирање на четки за шминка, лагер за усни/ајлајнер, влошки за шминка, пенкала итн. Помогнете да ги одржувате вашите алатки за шминкање во ред и одржувајте ја вашата маса уредна и уредна. ●Мултифункционална Кристална Чаша за Пенкало : ● чашата за држач за пенкало има голем капацитет, но зафаќа малку простор. Може да се користи како држач за четки за шминка за чување козметика, тоалети, може да се стави во спалната соба или бањата; може да се користи како прекрасен држач за пенкало за организирање канцелариски материјали; може да се користи и како одличен украсен сад за свеќи, цвеќиња, бонбони и мали подароци. ●Исклучителни Подароци : } Елегантен кристален дизајн, прекрасен и блескав под рефлектираната светлина, убав и практичен коегзистираат. Тоа е најдобриот подарок за семејството и пријателите На Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените и Денот на Мајката. Удобен и удобен дом е концептот LZYMSZ што го следевме. Високиот квалитет е единствениот начин за задоволување на потребите на клиентите. За секој производ, ние не само што ја следиме убавината на сетилата, туку и крајниот квалитет. Ние сме посветени да ви донесеме квалитетно животно искуство. Висококвалитетен држач за козметички четки од метални и добро изработени кристални монистра е одличен алат за чување на вашите четки за шминка, лагер за усни/ајлајнер, влошки за шминка, пенкала итн. Помогнете да ги одржувате вашите алатки за шминкање во ред и одржувајте ја вашата маса уредна и уредна. Чашата за држач за пенкало има голем капацитет, но зазема малку простор. Може да се користи како држач за четки за шминка за чување козметика, тоалети, може да се стави во спалната соба или бањата; може да се користи како прекрасен држач за пенкало за организирање канцелариски материјали; може да се користи и како одличен украсен сад за свеќи, цвеќиња, бонбони и мали подароци.

Избор на клиент

Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro Новак
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB PCIe М

DEN 3.33
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела Новак