М12-1,75 Х 200мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик

М12-1,75 Х 200мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки. Нерѓосувачкиот челик а4 е функционално еквивалентен на 316 одделение и е познат и како "морско одделение". Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки. Нерѓосувачкиот челик а4 е функционално еквивалентен на 316 одделение и е познат и како "морско одделение". Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. ДИМЕНЗИОНАЛНИ АТРИБУТИ - Дијаметар (Номинален) : М12 - Теренот На Конецот : 1,75 - Дијаметар (Димензија) : 12мм - Должина (Номинална) : 200мм - Должина На Конецот (Номинална) : 200мм - Низ Станови (Основни) : 19мм - Висина На Главата, Севкупно : 7,5 ММПРОИЗВОДНИ АТРИБУТИ - Категорија : Капа Завртки - Систем На Мерење : Метрички - Бренд : Аспен ПРИЦВРСТУВАЧИ®- стил НА ГЛАВА : Хексадецимален Стил На Глава : Стил На Миење Лице - Погон : Надворешен Хексадецимален Погон - Чекор : груба нишка - должина на конец : целосна насока на Конец : десна Нишка - Точка : заоблена точка - материјал : Нерѓосувачки челик-Материјал Одделение : а4 Нерѓосувачки челик - Облога : необложен - стандарди И спецификации : ДИН 933 / Исо 4017нб : Сликите На Производите Се Уметнички Претстави Заштитени Со Авторски Права ШТО МОЖЕ ДА Не ГО ОДРАЗУВА Точниот Изглед, Пропорциите И/Или Релативните Димензии На ПРОИЗВОДОТ.

Избор на клиент

Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad

кујна Алеси кујна Алеси Карактеристични четири делот дизајнирање Функционалност со естетска привлечн�

DEN 320.00
Лантроникс СФП Фибер Примопредавател Биди 10км 1000БАЗА-БХ 1310нм-ТЕКСАС/1490нм-РХ СМ - За Вмрежување На Податоци, Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2] Новак
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler Новак
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler

[OE број] 815902 T000, 815902 T000 [Fitiment] За Sonata Sedan 20152019, не за соната хибрид За Оптима 20112020 година Добијте детали за е�

DEN 3.33
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC- Новак
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC-

Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : RJ45 Број на модел : MSS1048103 MLC Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : R

DEN 214.40
Полнач за боксерски бран компатибилен со Astell & Kern Kann Max - Безжичен полнач на wallидови на Wallидот, безжичен полнач Новак
IIVVERR Сооднос 2: 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 8M 26.2 Ft (Пропорцион 2: 1 4mm De diametro Poléster Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад...

DEN 304.00