Решетката за чевли Dingzz, двојна врата Оксфордска ткаенина што може да се измие во шишиња за чевли за чевли за чевли, 60x30x97cm

Решетката за чевли Dingzz, двојна врата Оксфордска ткаенина што може да се измие во шишиња за чевли за чевли за чевли, 60x30x97cm

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјали : Направено од Оксфорд и густ челик, со 2 врати за да ги задржите чевлите подалеку од прашина. Оваа решетка за чевли може да ги задоволи вашите долгорочни потреби. Пространа големина (должина x ширина x висина) : 97*30*60см, висина на секој слој : 17 см, погодна за машки чевли, дами чевли, детски чевли. Заштедете простор. Функција : Вратите и полиците во Оксфорд, се водоотпорни, испонарно од прашина, лесни за чистење и лесни за чистење. Исто така е лесно да се расклопи за да се задоволат вашите потреби. Тој е лесен и лесен за носење, но издржлив е да се користи. Тешка решетка за чевли : 5-слојни решетки за чевли што може да ги задржи вашите 15-20 пара чевли. Секој слој има капацитет на оптоварување до 4 кг. Тој е издржлив и стабилен. Лесно за склопување : Со јасни упатства и без алатки, оваа решетка за чевли е лесен за склопување. Материјали : Направено од Оксфорд и густ челик, со 2 врати за да ги задржите чевлите подалеку од прашина. Оваа решетка за чевли може да ги задоволи вашите долгорочни потреби. Пространа големина (должина x ширина x висина) : 97*30*60см, висина на секој слој : 17 см, погодна за машки чевли, дами чевли, детски чевли. Заштедете простор. Функција : Вратите и полиците во Оксфорд, се водоотпорни, испонарно од прашина, лесни за чистење и лесни за чистење. Исто така е лесно да се расклопи за да се задоволат вашите потреби. Тој е лесен и лесен за носење, но издржлив е да се користи. Тешка решетка за чевли : 5-слојни решетки за чевли што може да ги задржи вашите 15-20 пара чевли. Секој слој има капацитет на оптоварување до 4 кг. Тој е издржлив и стабилен. Лесно за склопување : Со јасни упатства и без алатки, оваа решетка за чевли е лесен за склопување. Разновиден и практичен! Разновидната рамка е совршена за дневни соби, спални соби, бањи, ходници, тремови или балкони. Поради својот класичен изглед, може да се користи како мебел за дома. Двојна употреба како полица за складирање и клупа за чевли и безбедна! Нашата рамка е. Безбеден за употреба. Дизајнот на тешки работи обезбедува капацитет за носење на голем товар. Дизајн со решетка за складирање на чевли, добар избор за ходникот и дневната соба. Чувајте ги чевлите уредни. Добро изработени, цврсти и издржливи. Рамен пакет за лесно склопување. Оваа решетка може да се користи насекаде во домот, како што се дневна соба, спална соба, бања, ходник и тремот. Можете да го користите за чување чевли, кули, облека, итн. Чувајте ги вашите работи со цел да ги користите.

Избор на клиент

ЏЕЈСОН Тејлор Потпиша Мини Шлем Фудбал JSA MM24067-Автограм Нфл Шлемови Новак
ЏЕЈСОН Тејлор Потпиша Мини Шлем Фудбал JSA MM24067-Автограм Нфл Шлемови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

DEN 2.33
Аламеда Рударство Копродукции. - Сертификат За Акции Новак
Аламеда Рударство Копродукции. - Сертификат За Акции

Акции печатени Од Валас Рудар, Валас, Idахо Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциит�

DEN 1200.00
Колумбија машки PFG Zero правила со долга кошула со долги ракави Новак
Колумбија машки PFG Zero правила со долга кошула со долги ракави

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Омнизамрзнувањенула : за топлина и влажно

DEN 2.33
Мало магаре Енди Брзо сув капри 3/4 3/4 пешачење лесни панталони отпорни на вода голф Новак
Мало магаре Енди Брзо сув капри 3/4 3/4 пешачење лесни панталони отпорни на вода голф

Повлечете го затворањето Дишење и брзо суво : Конструирано со ткаенина за воздушна дупкатехнологија, же

DEN 543.84
Love Heart Shadow Gay Gay Pride Pride Pride за голф торби со клип за мажи и жени додатоци за голф смешни голф подароци за голфери Новак
Милениум-Филтри Мн-ДХД160Д10В ФИЛТРЕЦ Хидрауличен Филтер, Директна Размена Новак
Милениум-Филтри Мн-ДХД160Д10В ФИЛТРЕЦ Хидрауличен Филтер, Директна Размена

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 1.67
Лаптоп хард диск HDD кабел за Dell Inspiron 17 5000 5755 5758 5759 P28E AAL30 NBX0001R100 00KT1K 0KT1K НОВО Новак
Лаптоп хард диск HDD кабел за Dell Inspiron 17 5000 5755 5758 5759 P28E AAL30 NBX0001R100 00KT1K 0KT1K НОВО

Опис на артикалот : Делови на лаптоп Состојба на артикалот : Сосема ново Гаранција : 90 дена За да бидете с�

DEN 0.67
Магни-Клипови Лупи - +2.50 Зголемување 1 еез шку 642039МА Новак
Магни-Клипови Лупи - +2.50 Зголемување 1 еез шку 642039МА

затворање Уметност И Занаети Ова е за 1 парчиња МагниКлипови Лупи + 2.50 Зголемување К1ц2МагниКлипови Лупи.

DEN 412.96
HP EliteBook 840 G8 Бизнис Лаптоп 14.0 FHD IPS w/Dockztorm Dock Новак
HP EliteBook 840 G8 Бизнис Лаптоп 14.0 FHD IPS w/Dockztorm Dock

●Надграден feal се отвора За надградба На Хардвер / Софтвер само за подобрување на перформансите 14.0 " Full HD

DEN 214.40