SuperShieldz дизајниран за Samsung Galaxy Tab 4 10.1 инчи заштитено стакло, заштитник на екранот, анти гребнатини, без меурчиња

SuperShieldz дизајниран за Samsung Galaxy Tab 4 10.1 инчи заштитено стакло, заштитник на екранот, анти гребнатини, без меурчиња

DEN 335.84

Новак

Достапно за нарачка

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се отстранува. 2.5д заоблен раб стакло за удобност на прстите и раката. 9 H тврдост, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се отстранува. 2.5д заоблен раб стакло за удобност на прстите и раката. 9 H тврдост, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти.

Избор на клиент

Aexit 10pcs 2 Контрола На Вратата Позиција 3P SPDT SMT SMD Само Заклучување Мини Моќ Слајд Клучеви Прекинувач 9mmx3mmx3mm Новак
Zukeeljt ѓубре може да ја облачно кујната што виси ѓубре за отпадоци од вратата на вратата на вратата Новак
Zukeeljt ѓубре може да ја облачно кујната што виси ѓубре за отпадоци од вратата на вратата на вратата

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

DEN 340.80
Милениум-филтери MN-MF0058467 Главен филтер хидрауличен филтер, директна размена Новак
Милениум-филтери MN-MF0058467 Главен филтер хидрауличен филтер, директна размена

Овој хидрауличен кертриџ за филтрирање е ослободен од производство на дефекти и ги исполнува или ги над

DEN 244.96
Алатка за фузија на штекер Новак
Алатка за фузија на штекер

Pipefuser TK206 доаѓа со елемент од 1500 вати, 230 VAC за греење Pipefuser TK206 има ергономска пластична рачка и штанд за сл

DEN 3.33
Фрижидери Норколд АД Норколд 633324 Собрание на производителот на мраз f/682 Новак
Фрижидери Норколд АД Норколд 633324 Собрание на производителот на мраз f/682

Собрание на производителот на мраз f / 682 Изградени од квалитетни материјали Погледнете ги препораките н

DEN 2147.68
Уред за прицврстување на списанија Новак
Уред за прицврстување на списанија

Брзо повторно вчитување Полесен пристап до списанието Земи и одете поставување Фолч на списанија дизај

DEN 555.20
8 комплет за четки за компјутер Новак
8 комплет за четки за компјутер

Сетот за четки за шминка од 8 компјутери изгледа многу шик и модерен со најпопуларните Дрвена рачка синт

DEN 3.00