Организатор за складирање на садови за складирање на кутии со кратки опашки

Организатор за складирање на садови за складирање на кутии со кратки опашки

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

Микрофибер кожа. Големина : 6.2x6.2in/16x16cm. Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само да се избришете со крпа. Уникатен дизајн : Со 4 прилепувања на аглите, погодно за прилепување или неискористено, лесно може да се земат во торбите кога патувате. Заштедете простор : Совршено за уредно уредување на вашиот клуч, гледајте, монети и други додатоци, што е доволно големо за да ги држите вашите предмети без да заземате премногу простор на вашата работна маса. Ставете ја фиоката близу до вратата или бирото и кога ќе се вратите дома или работите. Лесно е да ги ставите или да ги добиете клучевите, монетите, промените, паричникот и да гледате на садот за складирање. Совршен подарок со живописен принт за канцеларија, дневна соба, влезен начин, спална соба и бањи. Материјал : кожа од микрофибер и димензија на производот од 300dpvc : 16x16cm/20.5x20.5cm кога е неискрена; 11.5x11.5x3cm/14.5x14.5x3cm кога се прилепуваат. Карактеристики 1.4 Дизајн на Snaps : Со 4 прилепувања на аглите, можете да го плочки или да го кликнете. Лесно е за употреба, костуми за бирото, ноќната ноќ и другите места што ги сакате. 2.Мулти-функција : доволно големи за да ги содржи вашите часовници, накит, клучеви, паричка, промена, бонбони, коцки и така натаму. 3.Подознава употреба : Држејќи ги вашите предмети без да заземате премногу простор на вашата работна маса. Совршен за гардероби, врвови на тоалети, countertop, фиока или складирање на полици итн. Забелешка : Не измијте.

Избор на клиент

Everflow GWHS21 Штанд За Бојлер, Галванизиран Челик, Chrome 21 x 21 x18 Новак
Everflow GWHS21 Штанд За Бојлер, Галванизиран Челик, Chrome 21 x 21 x18

ИЗДРЖЛИВ : тежок галванизиран челик со 18 мерачи за цврста потпора на грејачот ЗАШТЕДУВА ИЛЈАДНИЦИ ДОЛАР

DEN 1155.20
Ботрон Сина Краток Ракав ESD PULLOVER XL Новак
Ботрон Сина Краток Ракав ESD PULLOVER XL

Дизајн На Ремен За Навивање Краток Ракав 12% Јаглерод Дизајн На Ремен За Навивање Краток Ракав 12% Јаглеро�

DEN 1.00
Слива Флипер 4G Волте Отклучен Флип Телефон АТ Тмобил Брзина Разговор 2022 Модел-Црна Новак
Слива Флипер 4G Волте Отклучен Флип Телефон АТ Тмобил Брзина Разговор 2022 Модел-Црна

4 G Глас над (LTE) Најнова Технологија Компатибилен СО АТТМОБИЛ, Потрошувачки Мобилен, Брз Разговор, Нане, Т

DEN 1061.60
UD1100IA2-01 Уред SERRR 1PRT 10/100 RS232/422/485 Новак
UD1100IA2-01 Уред SERRR 1PRT 10/100 RS232/422/485

Продаден како 1 секој Мерки 0,9 "H x 2,5" W x 3,5 "D Работи на Lantronix DSTNIEX 48 MHz процесор за сигурни перформанси Работи

DEN 0.67
Божествено Осветлување 5х20мм 7А Осигурувач За Брз Удар 250в 7А-217-Керамика Новак
Божествено Осветлување 5х20мм 7А Осигурувач За Брз Удар 250в 7А-217-Керамика

Дијаметар : 5мм (~3 / 16 инчи) Должина : 20мм (~3 / 4 инчи) Оценка : 7А 250В.Материјал На Телото : Керамика...

DEN 3.00
3дроза Макро фотографија од една зрела мелена цреша подготвена за јадење. - Плочки Новак
3дроза Макро фотографија од една зрела мелена цреша подготвена за јадење. - Плочки

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

DEN 191.84
Бесконечност-Два Пара РЕФ-9632ИКС Референца 6х9 Инчни Двонасочни Аудио Звучници за автомобили Новак
Бесконечност-Два Пара РЕФ-9632ИКС Референца 6х9 Инчни Двонасочни Аудио Звучници за автомобили

Текстилни високотонци управувани од работ за мазни, јасни издигнувања Преголемите плус еден вуфери нуд

DEN 3.33
Оем Феникс Контакт 3209511, Новак
Оем Феникс Контакт 3209511,

3209511, Храна преку терминал блокном напон : 800 V номинална струја : 24 аметод на поврзување : притисниво врск

DEN 1548.00
НАМТИК Женски Памучен Зимски Капут Згуснете Ја Топлата Цврста Боја Долга Јакна Со Качулка Новак
НАМТИК Женски Памучен Зимски Капут Згуснете Ја Топлата Цврста Боја Долга Јакна Со Качулка

Материјал : Мешавина Од Памук Материјал : Изработен од висококвалитетна 60% Полиестер / 40% Најлонска ткае�

DEN 0.67
Мдмпринт 8 Половина Круг Датотека-Вториот Намалување НА ПК-10 Новак
Мдмпринт 8 Половина Круг Датотека-Вториот Намалување НА ПК-10

€ 8 " Половина Круг ДатотекаВториот Намалување НА ПК10 € Точка : Половина Круг Датотека € Должина : 8 ● Ко�

DEN 3930.24