ЈЕУИХАУ 400 ПАРЧИЊА 15,5 Инчни Природни Бамбусови Стапчиња, 3/8 Инчи Ширина Силни Дрвени Занаетчиски Стапчиња За Занаетчиски Проекти, Изработка На Модели, Градинарски ?

ЈЕУИХАУ 400 ПАРЧИЊА 15,5 Инчни Природни Бамбусови Стапчиња, 3/8 Инчи Ширина Силни Дрвени Занаетчиски Стапчиња За Занаетчиски

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Должината на бамбусовите стапчиња е 15,5 инчи, ширината е 3/8 инчи, а дебелината е 0,078 инчи. Тие можат да бидат свиткани за да направат модели. Тие имаат неограничени можности. Иако се лесни, тие имаат силна поддршка за моделот. Природните стапчиња од бамбус се направени од 1100 Проценти природен бамбус, кој е издржлив , лесен, не е лесен за кршење, со добра цврстина и флексибилност. Ако не сте задоволни со стапчиња од бамбус или ако имаат проблеми со квалитетот, можете да побарате целосна наплата и враќање во рок од 30 дена по добивањето на производите. Бамбусовите стапчиња комбинираат издржливост, разноврсност и функционалност. `+СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ќе добиете 400 ПАРЧИЊА дрвени занаетчиски стапчиња за да ги задоволите вашите разновидни креативни потреби. Можете лесно да ги насликате, исечете, обоите, лепите и вежбате бамбусовите стапчиња. Дрвените занаетчиски стапчиња можат широко да се користат во правење знаци, изработка на модели, куќи за кукли, маркер за полица во библиотеката, гаѓање со цел, делови за носење тежина на модели на авиони или бродови. 200 ПАРЧИЊА бамбус стапчиња можат да ги задоволат вашите различни потреби. Нема потреба да се срамите. Детали за производот : Материјал : Природен Бамбус Должина : 15,5 инчи Ширина : 3/8 Инчи Дебелина : 0,078 Инчен Пакет Листи : Бамбус стапчиња х 400. `+ГАРАНЦИЈА ЗА КУПУВАЊЕ слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Избор на клиент

Националните делови и абразиви го заменуваат филтерот за воздух во кабината Новак
Националните делови и абразиви го заменуваат филтерот за воздух во кабината

Дел за замена на квалитетот Дел за задниот дел што ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM...

DEN 2.33
2023 година Нов ринг подароци Око Отворен прстен пријател отворен овошје атмосферски прстени момчиња прстен Новак
Jayеј Стронгвотерска рамка за срце - извикуваше Новак
Jayеј Стронгвотерска рамка за срце - извикуваше

Кремаста бела емајл сјае над 14 килограмизлатна кантална рамка за срце, острин во кристалите Сваровски В

DEN 6320.00
Gebildet 10pcs 6mm 1/4 Led Метал Индикатор Светло 110v-220V/AC Водоотпорен Сигнал Светилка Новак
Gebildet 10pcs 6mm 1/4 Led Метал Индикатор Светло 110v-220V/AC Водоотпорен Сигнал Светилка

●Опсег на примена®Широко се користи во електрична енергија, телекомуникации, машински алат, мотор, дом�

DEN 2.33
Widia gtd vtspo6511 varitap vtspo65 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, десен пресек, 2 флејти, m3 x 0,5, HSS-E, оксид Новак
Widia gtd vtspo6511 varitap vtspo65 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, десен пресек, 2 флејти, m3 x 0,5, HSS-E, оксид

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред �

DEN 372.80
Антички Занаети 1924 Сребрен Долар Сребрен Долар Странски Сребрен Долар Античка Колекција 1744 Новак
Антички Занаети 1924 Сребрен Долар Сребрен Долар Странски Сребрен Долар Античка Колекција 1744

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 128.00
Јард 1-1/2 Пол Дефинитивна Намена Контактор Новак
Јард 1-1/2 Пол Дефинитивна Намена Контактор

Полјаците : 11 / 2 Тип : Контактор Јачина на струја : 30 Напон : 24v Јард Контакторите Со Одредена Намена се диз�

DEN 402.08