Леа Харис Алатки за кожа квадратни плоштади 1,8-2,0мм дебели оригинални врвни масло од жито тен луда коњка кожни листови за занаети за занаети за шиење на паричникот о

Леа Харис Алатки за кожа квадратни плоштади 1,8-2,0мм дебели оригинални врвни масло од жито тен луда коњка кожни листови за

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Материјали - сурова кожа плоштад изработен од врвна кожа од кравјо жито. Мазна површина, висока содржина на маснотии, премија за влечење - нагоре кожа затемнета кожа. Тежина и големина - ќе добиете 2 парчиња оригинални скриени крави, дебела 1,8 - 2,0мм, 3-4oz, има одреден водоотпорен. 12x24 инчи. Карактеристики - материјали занаетчиски занаетчиски материјали не се доказ за гребење што можете да ги освежите со масла како кокосово масло. Вие исто така може да се фаќате со памучна крпа за да ги исчезнат гребнатинките. Кожата се чувствува мека и мазна и има одредена водоотпорна изведба. Површината е богата со маснотии и не згаснува лесно. Мало свиок овозможува ефект со две бои со ретро текстура. Апликации -Нашата кожа затемнета од зеленчук може да се користи со сите кожни занаетчиски проекти, одлични за инструменти, шиење, резба, хоби, работилница, чанта, обетка, капи, печат, чанти. Контрола на квалитет -100% беспрекорна, нашата кожа се продава без никакви дупка, лузна и нечистотија, секое парче кожа е избрано внимателно. Белешка : Поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост/контраст на мониторот и сл., Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. Материјали - сурова кожа плоштад изработен од врвна кожа од кравјо жито. Мазна површина, висока содржина на маснотии, премија за влечење - нагоре кожа затемнета кожа. Тежина и големина - ќе добиете 2 парчиња оригинални скриени крави, дебела 1,8 - 2,0мм, 3-4oz, има одреден водоотпорен. 12x24 инчи. Карактеристики - материјали занаетчиски занаетчиски материјали не се доказ за гребење што можете да ги освежите со масла како кокосово масло. Вие исто така може да се фаќате со памучна крпа за да ги исчезнат гребнатинките. Кожата се чувствува мека и мазна и има одредена водоотпорна изведба. Површината е богата со маснотии и не згаснува лесно. Мало свиок овозможува ефект со две бои со ретро текстура. Апликации -Нашата кожа затемнета од зеленчук може да се користи со сите кожни занаетчиски проекти, одлични за инструменти, шиење, резба, хоби, работилница, чанта, обетка, капи, печат, чанти. Контрола на квалитет -100% беспрекорна, нашата кожа се продава без никакви дупка, лузна и нечистотија, секое парче кожа е избрано внимателно. Белешка : Поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост/контраст на мониторот и сл., Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. Направено со употреба на висококвалитетни крави, први слој со целосна жито од кожа, кожен стил е лудо коњско масло тен/хром танаж - отпорен на топлина, издржлив и еластичен темперамент. Лудата коњска кожа има специјални гребнатини, но како што одминува времето, ќе стане посветла и посветла, таа е уште попопуларна за кожни занаетчиски проекти, како што се кожни ремени, торба, кожа рачно изработена, тетратка за пишување списанија, итн.

Избор на клиент

Klkcms Послужување на послужавник со двојна забава за свадбени материјали за декор за домашна соба, 40x40x5cm Новак
Bkuane KCD7-303 Swip Switch Onf-On 9 Pin 36 * 31mm 16A250V/20A125V прекинувач за напојување Новак
Bkuane KCD7-303 Swip Switch Onf-On 9 Pin 36 * 31mm 16A250V/20A125V прекинувач за напојување

Тековна и напон : 16 A250 V / 20 A125 V Отпорност на контакт : 50м Омега Макс Отпорност на изолација : 100м Омега мин н

DEN 3.33
Продавница 12310 4,5 x 5aluminum оксид за пескарење 40 решетки 3 пакувања Новак
Продавница 12310 4,5 x 5aluminum оксид за пескарење 40 решетки 3 пакувања

Системот за чување на кука и јамка за брзо промена овозможува побрзи промени во дискот Екстремно издржл

DEN 159.84
Комплет за фото-рамки Slynsw, комплет за wallидни галерии со повеќе пакувања Новак
Комплет за фото-рамки Slynsw, комплет за wallидни галерии со повеќе пакувања

★ Количина и големина : 8 различни рамки за фотографии + додатоци, целокупната големина на photoидот на фот�

DEN 4064.64
Обединет Пацифик 10232 8 Хром Фулјун Заден центар за заден центар Новак
Обединет Пацифик 10232 8 Хром Фулјун Заден центар за заден центар

Прекрасно дизајниран Достапно за различни апликации Лесна инсталација Прекрасно дизајниран Достапно �

DEN 1.33
Зимска капа на Грејс Фули Бејни Зимска капа за мажи или жени Новак
Зимска капа на Грејс Фули Бејни Зимска капа за мажи или жени

100% акрилик Увезени Затворање на плетено истегнување Само миење на рацете Хипстер Направете модна изјав

DEN 3.33
1977-78 Topps Philadelphia 76ers Team го постави Филаделфија 76ers ex+ 76ers Новак
1977-78 Topps Philadelphia 76ers Team го постави Филаделфија 76ers ex+ 76ers

Тимските комплети, стартерите и многумина прават одлични подароци за секој обожавател на Филаделфија 76

DEN 1.33
Yanase dpm50a5 тркалезна хартија, φ5080, пакет од 10 Новак
Yanase dpm50a5 тркалезна хартија, φ5080, пакет од 10

Size : outer diameter 2.0 inches (50 Grit size : 80 Maximum Rotational Speed : 21,000 per minute Quantity : 10 Size : outer diameter 2.0 inches (50 Grit size : 80...

DEN 2.33
ZYM119 10PCS 200W DC-DC Зголемување на конверторот 6-35V до 6-55V 10A Засилете го напојувањето на напон на напон со таблата Новак
Кутија за складирање на накит WYFDC, обетки обетки обетки за приказ на накит, кутија за складирање на клучеви Новак
Sealey S01044 Air Sander случаен орбитал, 150мм Новак
Sealey S01044 Air Sander случаен орбитал, 150мм

Големина на подлогата : 150мм Големина на низата : 5 / 16 "ООН Бесплатна брзина : 10000rpm Големина на орбитата : 5м

DEN 908.80
Прави пластични капачиња - LDPE директно капа 1.125 x 1.313 Црвен LDPE MOCAP S1.125-21SRD1 Новак
Прави пластични капачиња - LDPE директно капа 1.125 x 1.313 Црвен LDPE MOCAP S1.125-21SRD1

Општа намена надвор од капачињата за фитинг Snug одговара за навојни или ненавојни цевки, прачки и фитинз�

DEN 0.33
Катедралата уметност (подарок на Abbey & Ca По 50 години, сепак ми го одземате здивот Арт Метална рамка, 50 -годишнина Новак
Бервик до 1847 година Роџерс Плоча Сребрена плоча Салата што служи вилушка 8 3/4 “ Новак
Бервик до 1847 година Роџерс Плоча Сребрена плоча Салата што служи вилушка 8 3/4 “

Состав : Сребрена плоча Производител : 1847 Роџерс Бервик до 1847 година Роџерс Сребрена плоча Салата што сл�

DEN 3.33
Gutermann No 30 Sulky Rayon Machine Engridery Thread 150m 1508 - секој Новак
Gutermann No 30 Sulky Rayon Machine Engridery Thread 150m 1508 - секој

Бренд : Гутерман Количина : секоја Боја : 1508 Состав : 100% рајон Инструкции за перење : што се перат на 95 степ�

DEN 1.67
Holland Electronics SA-1F Spike заштитник DC-2150MHz Новак
Holland Electronics SA-1F Spike заштитник DC-2150MHz

Електронско стегање IC (Sidactor) Штити на пониски напони Не се деградира со повторувачки шила Вметнување за�

DEN 283.20
Traxxas 5314 предно и задно тело се монтира со натписи и иглички 1/16 Revo Новак
Traxxas 5314 предно и задно тело се монтира со натписи и иглички 1/16 Revo

Вклучува иглички за завртки од 2,5х18мм (4) / 4x10mm BCS (1) Ги заменува истрошените или оштетените делови...

DEN 3.33