А&засилувач;Б Дома Група Декоративни Стакло Сад D18x4. 5

А&засилувач;Б Дома Група Декоративни Стакло Сад D18x4. 5

DEN 1374.40

Новак

Достапно за нарачка

Стручно изработени од разнесено стакло, ова 18? сад од Колекцијата Свирла нуди уметнички и шарен додаток на вашата следна табела или декоративен проект.; Точка ширина 18.1; Точка Висина 4.3; точка тежина 5.5; Собранието Потребни? Н; Материјали 100% Стакло; Колекција БИОГРАФИЈА-Класичен гроздобер. Разнесени стакло изградба. Живописни шарени подтонови. Мерки на 18? во дијаметар. Точка длабочина 18.1. Стручно изработени од разнесено стакло, ова 18? сад од Колекцијата Свирла нуди уметнички и шарен додаток на вашата следна табела или декоративен проект.; Точка ширина 18.1; Точка Висина 4.3; точка тежина 5.5; Собранието Потребни? Н; Материјали 100% Стакло; Колекција БИОГРАФИЈА-Класичен гроздобер. Разнесени стакло изградба. Живописни шарени подтонови. Мерки на 18? во дијаметар. Точка длабочина 18.1. Стручно изработен од разнесено стакло, овој сад од 18 инчи Од Колекцијата Свирла нуди уметнички и шарен додаток на вашиот следен распоред на маса или украсен проект. Спектар на живописни бои танцуваат низ површината каде и да падне светлината за динамично искуство со гледање од секој агол. Користете како чинија со овошје, како основа за централно парче маса или како самостојна декорација насекаде во домот.

Избор на клиент

PLA FILAMENT EASYFIL PLA 2.85mm RED 2300 грам 3D печатач Новак
PLA FILAMENT EASYFIL PLA 2.85mm RED 2300 грам 3D печатач

Биоразградливо Широк спектар на живописни непроaирни бои Скоро обработка / печатење без мирис Малку пом

DEN 2399.84
Фокнер 53010 Мат Спх Мод Свиш БРН/Беи Новак
Фокнер 53010 Мат Спх Мод Свиш БРН/Беи

МАТ СПХ МОД СВИШ БРН / БЕЖ 9 Х 18 Модерен Дизајн На Замав; 9 Должина на стапалото х 18 Ширина На Стапалото; Каф

DEN 2156.48