Внатрешни Стационарни Велосипеди Велосипед За Вежбање За Домашна Теретана Со Магнетна Отпорност Монитор На Пулсот 8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност За Дома

Внатрешни Стационарни Велосипеди Велосипед За Вежбање За Домашна Теретана Со Магнетна Отпорност Монитор На Пулсот 8 Нивоа Прилагодлива

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

●Designономски Дизајн На Седиштето● : Седиштето што се прилагодува На Висината меѓу 7 дела значи дека велосипедот за вежбање одговара на повеќето корисници со различна висина. Велосипедот за вежбање стационарен содржи јажиња за затегнување,можете да правите вежби за раце додека возите велосипед, координацијата и рамнотежата на телото се одржуваат за време на вежбањето.●8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност● : овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со различна сила на тренингот за не само различна возрасна група од почетник до професионална и различна, туку и различна фаза од вашето вежбање(загревање до напорен тренинг) поради 10 нивоа на прилагодување на магнетната отпорност. ● Ленти За Отпорност На раката€ : вградените Ленти за Отпорност на Раката за вежбање велосипед дизајнирани за тренинг за јачина на горниот дел од телото. ●Designономски Дизајн На Седиштето● : Седиштето што се прилагодува На Висината меѓу 7 дела значи дека велосипедот за вежбање одговара на повеќето корисници со различна висина. Екстра големата перница за седишта и потпирачот за грб се направени од сунѓер со висока густина за да се ослободи притисокот, така што велосипедот за вежбање е во мирување, осигурувајќи дека имате удобно искуство во возењето долго време.66 Инчи Вкупна тежина на производот : 42 фунти тежина на Пакувањето : 46,30 фунти носивост : 220 фунти Број на пакувања 1. Транспортни тркала за лесно движење низ велосипедот за вежбање без да му наштетите на вашиот под.

Избор на клиент

Армијата на сад 101-та Воздушна Дивизија Предизвик Монета Новак
Армијата на сад 101-та Воздушна Дивизија Предизвик Монета

Армијата на Сад 101Та Воздушна Дивизија Предизвик Монета Монетата Е Со Дијаметар од 40мм (1,57") Висококвали�

DEN 644.80
БАСНИ 10 Парчиња 2 Ред 8 Пински 4П Позиции 2,54 мм Прекинувач За НАТОПИ Црвено Новак
БАСНИ 10 Парчиња 2 Ред 8 Пински 4П Позиции 2,54 мм Прекинувач За НАТОПИ Црвено

Индустриски Прекинувачи / Прекинувачи Индустриски Прекинувачи / Прекинувачи Описи : Карактеристики :

DEN 3.33
3 Спакувајте Мини Нелепливи Тави За Пити Калапи За Печење Калај За Курви, Тарлети,Кекси, Пити,Чизкејкови, Леб Новак
Invidia Q300 Cat-Назад Издувен Систем Со Валани Титаниум Изгорени Врвот За Lexus Е250/350 Новак
Invidia Q300 Cat-Назад Издувен Систем Со Валани Титаниум Изгорени Врвот За Lexus Е250/350

Одговара 2013До Лексус Е250 / 350 Големина на цевката : 60мм (2.4"), големина на Врвот : 110мм (4.3") Изграден со високо�

DEN 0.33
Холивуд &засилувач; Канап Најсекси Светот Премин Чувар Патување Кригла Нерѓосувачки Челик Изолирани Кафе Чаша Новак
SAMSUNG Galaxy S22 5G 6.2 AMOLED 2X, 50MP 4k Камера, Глобал 5G VOLTE S901U1 Новак
SAMSUNG Galaxy S22 5G 6.2 AMOLED 2X, 50MP 4k Камера, Глобал 5G VOLTE S901U1

6.1", 1080 x 2340pixels, БЕСКОНЕЧНОСТO FHD+ Динамичен Amoled 2x Дисплеј, 3700mah Батерија, Безжичен Powershare 128 GB ROM, 8 GB RAM МЕМОРИЈ

DEN 2.33