01 02 015 освежувач на дишења на кучиња, освежувајќи го премија раствор за орална стоматолошка нега за да донесете осветен здив за спречување на губење на забите за сад

01 02 015 освежувач на дишења на кучиња, освежувајќи го премија раствор за орална стоматолошка нега за да донесете осветен здив

DEN 220.80

Новак

Достапно за нарачка

Може да се исчисти лесно без четкање, без несакани ефекти, само спреј на забите на миленичињата или да спреј во садот за вода на миленичињата. Чувајте ги забите на вашето домашно милениче чисти, спречете ја акумулацијата на забен камен и забна плакета, ужасно расипување на забите и орални заболувања. Донесете дополнителен фрагнат здив без иритирачки хемикалии, безбедност и лесни за работа. Има смирувачка алое вера и деликатес што миленичиња како што е, најефикасниот третман за лош здив за мачки и кучиња. Од суштинско значење е не само да се донесе осветен здив кај кучињата и мачките, туку и да се спречи губење на забите. Може да се исчисти лесно без четкање, без несакани ефекти, само спреј на забите на миленичињата или да спреј во садот за вода на миленичињата. Чувајте ги забите на вашето домашно милениче чисти, спречете ја акумулацијата на забен камен и забна плакета, ужасно расипување на забите и орални заболувања. Донесете дополнителен фрагнат здив без иритирачки хемикалии, безбедност и лесни за работа. Има смирувачка алое вера и деликатес што миленичиња како што е, најефикасниот третман за лош здив за мачки и кучиња. Од суштинско значење е не само да се донесе осветен здив кај кучињата и мачките, туку и да се спречи губење на забите. Функција : 1. Донесете дополнителен фрагнат здив без никакви иритирачки хемикалии, безбедност и лесни за работа.2. Има смирувачка алое вера и деликатес што миленичиња како, најефикасниот третман за лош здив за мачки и кучиња.3. Чувајте ги забите на вашето домашно милениче чисти, спречете ја акумулацијата на забен камен и забна плакета, ужасно расипување на забите и орални заболувања.4. Од суштинско значење е не само да се донесе осветен здив кај кучињата и мачките, туку и да се спречи губење на забите.5. Може да се исчисти лесно без четкање, без несакани ефекти, само спреј на забите на миленичињата, или спреј во садот за вода на миленичиња. Како да се користи : 2021-04-16 10 : 29 : 37 Specification : Тип на ставка : ПЕТ СНЕТЛОТ СПАНЕМАРИЈА : Вода +Екстракт од алое+Peppermint Oil Color : Како слика прикажана Capapacity : Прибл. 14mlweight : Прибл. 43.0g/1.5osshelf Life : 2 години. од секоја страна. Користете по оброците за да добиете најдобри резултати. Не дозволувајте кучето да пие или јаде во рок од еден час по употреба. Список на пакети : 1 x ПЕТ СТАНТАЛНА СПАРИНОТ : Избегнувајте контакт со очите, ако има контакт, ве молиме исплакнете со вода, ве молиме чувајте на ладно и суво место, подалеку од деца.

Item Type:  Pet Dental Spray
Material: Water+Aloe Extract+Peppermint Oil
Color: As Picture Shown
Capacity: Approx. 14ml
Weight: Approx. 43.0g/1.5oz
Shelf Life: 2 years
How to use:
Lift the lips on both sides of the dog's mouth and spray directly on the teeth and gums, 2-3 times a day, and spray directly on the teeth and gums 1-2 times on each side.:
Use after meals to get the best results. Do not let the dog drink or eat within one hour after use.:
Package List:
1 x Pet Dental Spray:
Note:
Avoid contact with eyes, if there is contact, please rinse with water, please store in a cool and dry place, away from children :

Избор на клиент

Дирело Стилски Бенд Компатибилен Со Fitbit Sense 2/Sence Bands и Fitbit Верса 4/Верса 3 Бендови Мажи Жени, Мека Спортска Лента Новак
2018 Лист Намалување Потпис Ал Барлик Авто-Млб Намалување Потписи Новак
2018 Лист Намалување Потпис Ал Барлик Авто-Млб Намалување Потписи

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Намали Потписи...

DEN 463.84
Wearwell 494. 78x2x14GY Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 14 'Должина x 2 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сива Новак
Wearwell 494. 78x2x14GY Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 14 'Должина x 2 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сива

"Подобра" сунѓерска основа Достапно во дебелина од 7 / 8" (22 мм) Температурен опсег : 0 до 110 F ПлочкаВрвот Изб

DEN 1.33
POWERTEC 13196 80 x 3/8 x 4 Tpi Бенд Видов Ножеви Новак
POWERTEC 13196 80 x 3/8 x 4 Tpi Бенд Видов Ножеви

Вклучува : 80 инчен бенд видов сечилото (едно парче) погоден за повеќето 80 "долго, 3 / 8" широк, 0...

DEN 2.00
Занаетчиски Паричници За Складирање-Санторо Новак
Занаетчиски Паричници За Складирање-Санторо

Горјус од Санторо се враќа со нов опсег со шарени ликови, градинарски икони и дезени Користете ги овие п�

DEN 223.20
1963 Топпс 102 Црвен список за проверка 2 nm Новак
1963 Топпс 102 Црвен список за проверка 2 nm

Варијација Списокот за проверка на зборот е во црвена буква на жолта позадина Прикажаната слика е висти

DEN 0.33
Магнат Внатрешни IWQ 62 Во Ѕид во таванот Звучник Новак
Магнат Внатрешни IWQ 62 Во Ѕид во таванот Звучник

Квантен како звучник во ѕид : Перформанси и прецизност во суперкомпактен формат Висококвалитетен кросо

DEN 0.33
3Д смола за печатач, добра сила ниска намалување на висока цврстина 365-405Nm смола за печатење за DIY Новак
3Д смола за печатач, добра сила ниска намалување на висока цврстина 365-405Nm смола за печатење за DIY

Сигурни дела : Може да издржи висок механички притисок, свиткување и влијание, смолата на фотополимер е �

DEN 836.80
Држач ЗА Безжичен Полнач,15w Брзо Полнење за iPhone 13/12/11/8/XS Max/XR/X, Samsung Безжичен Полнач За Galaxy S22 S21 S20 S10 Новак
Држач ЗА Безжичен Полнач,15w Брзо Полнење за iPhone 13/12/11/8/XS Max/XR/X, Samsung Безжичен Полнач За Galaxy S22 S21 S20 S10

● 15w Брза Компатибилност Со Безжичен Полнач ● Компатибилен со iphone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max / SE 2022 / 12 / 12 Mini / 12 Pro

DEN 2.33
Segaden Замена Клуч Школка Компатибилен Со Renault 2 Копче Влез Далечински Клуч Случај Fob PG350 Новак
Segaden Замена Клуч Школка Компатибилен Со Renault 2 Копче Влез Далечински Клуч Случај Fob PG350

Висококвалитетна обвивка за надворешен клуч за замена на истрошената или скршена обвивка на куќиштето.

DEN 1.00
Јакна за екипатор на екипатор Хели-Хансен Новак
Јакна за екипатор на екипатор Хели-Хансен

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинска миење Удобна лесна изолаторна јакна во класичен морс

DEN 2.33
Мали Молња Куче/Мачка/Миленичиња Бандана Новак
Мали Молња Куче/Мачка/Миленичиња Бандана

Стилска бандана со прилагодлив ремен за вратот Печатени на едната страна со уникатен дизајн...

DEN 0.33