Firepower 1423-3186 тип 27 депресивно тркало за мелење на центар без центар, дијаметар од 4-1/2-инчи, ширина од 0,045 инчи со дупка од 7/8-инчи

Firepower 1423-3186 тип 27 депресивно тркало за мелење на центар без центар, дијаметар од 4-1/2-инчи, ширина од 0,045 инчи со

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Мерки 4-1/2 инчи x 0,045-инчи x 7/8-инчи. Целосно засилено со алуминиум оксид врзан од смола. Обезбедува безбедност со голема брзина и ја зголемува јачината на сврзување и влијанието. Наменето за употреба на десен агол на воздух или електричен агол или меленици за вертикално вратило. Максимален вртежи во минута : 13.300.

Избор на клиент

Лепто чорап налепници на мајмуни Новак
Лепто чорап налепници на мајмуни

Направено во Кина Димензии на пакетот : 20,32 L x 0.254 H X10.16 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,15 фунти Од стап Нал�

DEN 0.67
Бејзбол Кактус гледач на гледање компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm, топка iWatch ленти на зглобовите меки силиконски Новак
uxcell 3D печатач млазница, 0,4 мм месинг 4 парчиња и не'рѓосувачки челик 5 парчиња погодни за MK10, за филамент од 1,75мм Новак
Мал газа за прва помош на бендот-помош, 2 во x 2 во, 10 брои Новак
Мал газа за прва помош на бендот-помош, 2 во x 2 во, 10 брои

2 во x 2 во (5,1 см x 5,1 см) Брави во маст Длабоките џебови ја фаќаат течноста за да ги одржуваат раните чисти...

DEN 0.67
Пакет со разновидност на пакетите и капките Новак Попуст
Пакет со разновидност на пакетите и капките

Развиен од гастроентеролог OTCO сертифициран органски и направен со органски состојки GFCO сертифициран г�

DEN 649.12